Daiva Grigarienė

5 (14 įvertinimų)

Apie Daivą Grigarienę

Daiva Grigarienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Daivos Grigarienės licencijos numeris yra MPL-07242, licencija išduota 2005-07-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Dalykiška, išmananti savo darbą, visada, esant reikalui, siunčianti konsultacijoms pas specialistus. Ačiū daktare.

 • Nuostabi gydytoja. Tikra savo srities profesonalė. Patys šilčiausi, gražiausi ir geriausi žodžiai jai ir jos sesutei. Norėčiau išreikšti padėką už gydymą, dėkinga šiai gydytojai už profesionalumą, rūpestingumą ir bendravimo kultūrą. Pagarbiai, Kristina.

 • Geras žmogus, visad išklauso, atidi, pataria. Visad jauti, kad tavo problemos gydytojai nuoširdžiai rūpi. Esu ja labai patenkinta.

 • Lankausi pas šią gydytoją jau daug metų. Esu patenkinta konaultacijomis. Visada nukreipia tyrimams, jeigu reikia ir pas kitus specialistus.

 • Atidi, ismano gerai darba. Susirgus gaunu pagalba. Puiki seimos gydytoja

 • Gydytoja visada išklausanti net ir menkiausių simptomų, parenkanti tinkamiausią gydymo metodą, nukreipianti pas reikiamus specialistus. Esant rimtesnėms problemoms, net pati susitarianti su reikiamu gydytoju dėl konsultacijos anksčiau. Nesuprantu kodėl kiti rašo, jog ši šeimos gydytoja arogantiška ar pasikėlusi - taip tikrai nėra. Visada maloniai bendrauja, pasiteirauja apie sveikatą. Greičiausiai tai jūsų pačių kaltė.

 • Rūpestinga, kompetentinga, jei reikia nukreipia pas specialistus

 • Gydytoja reaguoja i skundus, gydo, tikrai nepuola paciu stipriausiu antib duoti, seka, stebi bukle.Tikrai atlieka savo darba! Miiela gydytoja, Jus visada su skausmo iskreiptu veidu pykstate ant paciantu, kad mes SERGAME!!!!!! Net sutrike jauciames, kad susirgome, sarmata kazkaip....Bet juk ir mes ateiname is savo darbu, savo pareigu.Ko tuomet ten dirbate, jei tokia Jums kancia.Niekas nepraso musu glostyti, bet kaltii jaustis tikrai neturetume....Ir tas po 3val laukimas prie duru, ziauru....

 • Puiki, nuoširdi ir profesionali gydytoja.

 • Puiki gydytoja. Gerai išmano savo darbą. Ačiū jai

 • Pati geriausia ir rupestingiausia gydytoja!

 • puiki. išklausanti. rūpęstiga gydytoja.

 • Jaučiamas nuolatinis gydytojos dėmesys ligoniui ir rūpestingumas, domėjimasis naujovėmis, puikus savo darbo išmanymas ir profesionalumas.

 • Labai šauni šeimos gydytoja. Ačiū jai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daiva Grigarienė?

Daiva Grigarienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07242. Licencija galioja nuo 2005-07-20.

Kaip žmonės vertina Daivos Grigarienės darbą?

14 žmonių įvertino Daivą Grigarienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.