Daiva Bagdžiūnaitė

5 (22 įvertinimai)

Apie Daivą Bagdžiūnaitę

Daiva Bagdžiūnaitė turi Vaistininko licenciją. Daivos Bagdžiūnaitės licencijos numeris yra 5310, licencija išduota 2013-06-28.

Daivos Bagdžiūnaitės licencijos

Daiva Bagdžiūnaitė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-08446
Spaudo Nr.: 22298
Įsakymo data: 2006-07-17
Vaistininkė
Licencijos Nr.: 5310
Spaudo Nr.: VN003472
Įsakymo data: 2013-06-28

Atsiliepimai ir įvertinimai (22) 5

 • Esu patenkinta savo šeimos gydytojo darbu, gydytoja dėmesinga, visada gaunu siuntimą pas kitus specialistus. Labai ilgai tenka laukti registracijos

 • gera gydytoja

 • Nuostabi gydytoja! Ja visada pasitikiu!

 • Puikiai bendrauja.

 • Labai gera, maloni, kompetetinga gydytoja

 • Labai puiki gydytoja, maloniai bendrauja, visada randa laiko konsultacijoms telefonu, taip pat ir savaitgaliais.

 • patikima pernelyg rupestinga

 • daug gydytojų aplaksciusi esu per vaiku ligas, bet ši gydytoja pasižymėjo didžiausiu profesonalumu ir gerais bendravimo įgūdžiais.

 • maloni

 • puiki daktare, maloni ir simpatiska

 • Puiki gydytoja.Malonu bendrauti.Išklauso.

 • Labai faina gydytoja, maloni, rūpestinga.

 • Gydytoja DAIVA BAGDŽIUNAITE ,kruopšti, rupestinga,maloni ir daug patarenti. Malonu eiti pas gydytoja,kad daugiau butu tokių gydytojų. nera

 • Normali gydytoja.

 • Neskaitant blogo komentaro, galima pas ją gydytis, nes teko girdėti atsiliepimų apie kitus gydytojus ir blogesnių Paprastai reikia pačiam prašyti, kad padarytų tyrimus, duotų siuntimą pas specialistą konsultacijai. Kažkaip labai popinasi su pensininkais po pusę valandps reikia laukt už durų, kol atsikalba ir aptaria kas atsitiko pensininko gyvenime nuo praėjusio apsilankymo. O į jaunesnio amžiaus žmogų žiūri atsainokai, tarsi jei dar ne pensininkas, tai negali būti, kad jis blogai jaučiasi. Kad užsiregistruoti, tai reikia laukti po 3-4 sav, o kartais ir daugiau. Pas specialistą greičiau gali patekti, nei pas šeimos gydytoją.

 • Rupestinga gyditoja. :)

 • Nuoširdi, paslaugi, visad geros nuotaikos, dėmesinga gydytoja. Linkiu sėkmės ir ištvermės!

 • Puiki gydytoja, labai stengiasi suteikti reikalingą pagalbą. Labai daug pacientų ir trumpos darbo valandos (bet priima visus ligonius prieš ar po darbo valandų) Su ja malonu bendrauti ir gauti tai, ko tau reikia. Paprasta, nuoširdi. Ačiū gydytojai, kad ji dirba Pasvalyje, nes čia jau nebėra pas ką kreiptis, jei ištiko bėda.

 • Labai puiki,nuosirdi gydytoja,aciu jai

 • Nuostabi gydytoja,nuoširdi, rūpestinga. Išgelbėjo mano vyro gyvybę ir man daug kartų labai padėjo. Esame labai dėkingi.

 • Gydytoja puiki supratinga, bet kai naktimis negali uzmigti is skausmo o bendrauti nemokanti registratore pasako kad priims tik po pusantros savaites tai belieka suabejoti paciu seimos kabineto darbu.

 • Puiki gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daiva Bagdžiūnaitė?

Daiva Bagdžiūnaitė turi Vaistininko licenciją. Licencijos Nr. 5310. Licencija galioja nuo 2013-06-28.

Kaip žmonės vertina Daivos Bagdžiūnaitės darbą?

22 žmonės įvertino Daivą Bagdžiūnaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Vaistininkai

Vaistininkai saugo, laiko, gamina ir parduoda (išduoda) vaistus, konsultuoja tinkamo vaistų vartojimo ir nepageidajamų reakcijų klausimais. Jie prisideda prie mokslo tiriamųjų darbų atlikimo, tyrimų rengimo, medicininio gydymo skyrimo ir stebėsenos, siekiant gerinti žmogaus sveikatą. Atliekamos užduotys: (a) vaistų receptų gavimas iš gydytojų ir kitų sveikatos specialistų, pacientų ligos istorijų tikrinimas ir reikiamos dozės, vartojimo būdo bei vaistų suderinamumo su kitais vaistiniais preparatais užtikrinimas prieš juos atiduodant pacientui; (b) skystų vaistų, tepalų, miltelių, tablečių ir kitų vaistinių preparatų ruošimas ir ženklinimas ar ruošimo pagal receptus priežiūra; (c) informacijos teikimas ir receptus išrašiusių gydytojų ir klientų konsultavimas vaistų sąveikos, nesuderinamumo ir kontraindikacijų, nepageidaujamų reakcijų, dozių ir tinkamų laikymo sąlygų klausimais; (d) bendradarbiavimas su kitais sveikatos specialistais planuojant, stebint, tikrinant ir vertinant atskirų pacientų medicininio gydymo kokybę ir veiksmingumą, konkrečių vaistų ar gydymo būdų veiksmingumą; (e) narkotinių, priklausomybę sukeliančių vaistų ir nuodingų medžiagų receptų tvarkymas ir išdavimo registravimas pagal teisinius ir profesinius reikalavimus; (f ) vakcinų, serumų ir kitų gendančių vaistų saugojimas ir laikymas; (g) klientų konsultavimas ir nereceptinių vaistų pardavimas (išdavimas), diagnostika ir gydymas dažnų sveikatos sutrikimų atvejais; (h) farmakotechnikų, farmacijos studentų ar praktikantų ir kitų vaistinės darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (i) mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, siekiant kurti ir tobulinti vaistus, kosmetikos ir panašius cheminius gaminius; (j) konsultacijos su chemikais, inžinieriais ir kitais specialistais dėl vaistų gamybos metodų ir sudedamųjų dalių; (k) vaistų tyrimas ir analizė, siekiant nustatyti jų sudėtį, grynumą ir stiprumą pagal nustatytus standartus; (l) vaistinių preparatų ženklinimo, pakavimo ir reklamos vertinimas; (m) informacijos apie konkrečius vaistus ir jų keliamą pavojų rengimas.