Dainora Tunevičienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Dainorą Tunevičienę

Dainora Tunevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Dainoros Tunevičienės licencijos numeris yra MPL-02449, licencija išduota 2004-10-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Labai noriu padėkoti gydytojai Dainorai ir seselei Reginai Zaleckienei už nuoširdų darbą, bei patarimus jei kas nors būna neaišku. Visada padeda ir pataria.

  • Nuoširdžiai AČIŪ nuo Ramunės Rekštienės ir Adelės Gaveikienės.

  • Labai rūpestinga gydytoja, nepaprastai šiltas žmogus, gebantis ne tik pagydyti, bet ir paguosti. Vaikai pas gydytoją Dainorą eina su džiaugsmu :)

  • Puiki daktarė, labai gerai rūpinasi pacientais.

  • Labai gera gydytoja. Profesionaliai atlieka savo darba. maloni. rupestinga.O kad visi terapeutai tokie butu.

  • Tiesiog jaučiasi, kad gydytoja myli savo profesiją...Vaikučiai ir suaugusieji pacientai visada įdėmiai išklausomi, sulaukiame gerų patarimų ne tik dėl gydymosi, bet ir del ligų profilaktikos. Džiaugiuosi, kad Salininkuose dirba tokia gydytoja! Pacientas O. Lukminas

  • Džiaugiamės mūsų šeimos gydytoja, kurios paslaugomis naudojamės nuo 1993 metų. Jos, kaip pediatrės, profesionalaus rūpinimosi ir konsultavimo dėka auga sveiki 2 mūsų 10 ir 15 m. amžiaus vaikai. Visada laiku buvome kviečiami skiepytis, profilaktiniams patikrinimams. Ligų atvejais - nukreipti reikiamiems tyrimams ir pas specialistus. Skiriamas gydymas neapsiriboja vaistų ir nedarbingumo pažymų išrašymu, o konsultuojama skatinant teigiamus gyvenimo būdo pokyčius - mitybos ir kt įpročių koregavimą, fizinio aktyvumo didinimą, darbo ir poilsio laiko subalansavimą. Įdiegus šeimos gydytojų sistemą, pas gyd. Tunevičienę prisiregistravo didžioji dalis suaugusių mūsų šeimos narių nuo 40 iki 85 m amžiaus. Panašiai pasielgė ir nemažai kaimynų šeimų. Visi esame patenkinti tiek gydymu, tiek nuoširdžiu, maloniu bendravimu. Pagarbiai, Renata Kaliatkienė

  • LABAI SAUNI,MALONI,PROFESIONALI GYDYTOJA.O IR SESUTE SILTAS ZMOGUS.PAS JAS ZINAU VISADA RASIU PAGALBA,KURI BUS PROFESIONALI.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dainora Tunevičienė?

Dainora Tunevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02449. Licencija galioja nuo 2004-10-20.

Kaip žmonės vertina Dainoros Tunevičienės darbą?

8 žmonės įvertino Dainorą Tunevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.