Brigita Aidukienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Brigitą Aidukienę

Brigita Aidukienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Brigitos Aidukienės licencijos numeris yra MPL-18294, licencija išduota 2013-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Labai nuoširdi, dėmesinga, maloni ir visada stengiasi padėti. Man tai Gydytoja iš didžiosios raidės. Labai džiaugiuosi, kad turim tokią puikią, atsidavusią pacientui Gydytoją. B.L.

  • Nuostabi gydytoja, geriausi atsiliepimai. Visiems girių.

  • Labai atidi, rūpestinga ir paslaugi gydytoja.

  • Labai profesionali ir maloni šeimos gydytoja. Visada aptaria visus rūpimus klausimus ir skiria pakankamai laiko pacientui.

  • Ši gydytoja - iš didžiosios raides!! Labai ačiu jums uz visą pagalbą visai mūsų šeimI tiek metų ir tiek kartų kiek sirgome. Ši gydytoja padėjo daugiau nei tuo metu galejo. Be galo atsakinga ir visada paskambins po laiko pasiklaus kaip jaučiames kaip laikomes. Kiekvieną myli kaip artimą. Aišku patekti sunku, eilės labai didelės, o ir pacientas buna apžiurimas ilgiau nei iprastai tik todėl kad ši gydytoja yra vienetinė- ji neskaičiuoja jokio laiko žmonių sveikatai. Ačiu kad esate.

  • Ši šeimos gydytoja yra super! Atsidavusi savo darbui. Labai maloni, rupestinga, svelni. Mokanti bendrauti su mazais vaikais. Gydytoja is Didziosios Raides! Sekmes darbuose :)

  • Puiki gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Brigita Aidukienė?

Brigita Aidukienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18294. Licencija galioja nuo 2013-06-29.

Kaip žmonės vertina Brigitos Aidukienės darbą?

8 žmonės įvertino Brigitą Aidukienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.