Birutė Venckūnienė

5 (13 įvertinimų)

Apie Birutę Venckūnienę

Birutė Venckūnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Birutės Venckūnienės licencijos numeris yra MPL-06902, licencija išduota 2005-06-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Tai amžinai atostogaujanti gyd.... Problemos prasideda nuo vaistų išrašymo terminų!!! Kai reikia išpirkti vaistus,tai jau prasideda labirintai su vaistininike... Skambini gyd.,tai pati pradeda stebėtis kodėl taip atsitiko, nors jos pačios neatsakingumas...ir tai pastoviai!!! Tenka pirkti vaistus į skolą... Toliau patylėsiu apie kitus dalykus...

 • Nuostabi gydytoja, visada atsiliepia į telefono skambučius. Labai gerai organizuoja savo darbą, todėl pas ją nėra eilių ir priima visada jei pasijunti blogai. Ačiū Jums! Neringa

 • Puiki, profesionali gydytoja. Nesileidžia į nebūtinus pokalbius su pacientais. Tai gali nepatikti žmonėms, kurie turi labai daug laisvo laiko.

 • Puiki gydytoja ir nuostabus zmogus.

 • Labai rupestinga, profesionali ir inteligentiska gydytoja. Abudu vaikucius esu pas ja prirasius, tai susirgus visuomet greitai priima apziurai, atsidurus ligonineja skambina ir domisi ligos eiga. Pradzioj nebuvau pratus prie tokio demesio tai buvo net keista kaip cia gydytoja nepamirso, skambina ir teiraujasi ligoniuko bukles. Gimus kudikiui irgi atejo i namus apziurai. Labai siltas ir malonus zmogus. Gal ir toli vazineti i klinika, bet vien del gydytojos neissiregistruojame.

 • Pas šią gydytoją lankausi nuo tada, kai ji dirbo Kalniečių polikl. Kada gydytoja perėjo dirbti į Medgintrą, dalis pacientų "atėjo" paskui B.Venckūnienę. Džiaugiuos šios gydytojos kompetencija. Negaili siuntimų pas kitus specialistus. Dažniausiai jos nustatytą diagnozę patvirtina konsulltuojantis specialistas. Turėjau sunkų ligonį namuose, nuolat konsultavaus telefonu - niekada nepajutau gydytojos balse nepasitenkinimo. Tai puiki, santūri, nepataikaujanti pacientui, savo darbą išmananti specialistė, nuolat besidominti naujovėmis.

 • Gera gydytoja, neskuba skirti antibiotiku.

 • Pasitikiu, šios gydytojos skiriamas gydymas man padeda. Profesionalus, dalykiškas aiškinimas, pagarba pacientui irgi malonu

 • Labai paslaugi ir profesinali gydytoja. Auginu du mazamecius vaikus. Visada ateina i namus, konsultuoja telefonu bet kada. Kai vaikai labai serga ar guli ligonineje, pati paskambina paklausti, kaip sekasi. Ir ne viena karta! Niekada nieko nedaviau ir nesiuliau! Visada malonu susitikti. O kaip ji valdo pacientu srautus, reiketu ne vienam gydytojui pasimokyti.

 • Niekada jokių kyšių nenešiau, o aptarnavimas visada puikus. Pasakos kažkokios apie "reikalaujamus" kyšius.

 • Puiki gydytoja.Linkiu ir toliau išlikti tokiai pat maloniai.

 • visai maloni gydytoja. kai reikejo, lanke namuose. nemanau, kad skirdama antibiotikus linki bloga.su jos pagalba, issisukom ir nuo tu antibiotiku. turi savo nuomone apie gydyma, manau paremta patirtimi, kurios tikrai daug. is zmogaus matosi , kad tvarkinga, inteligentiska gydytoja.

 • labai puiki gydytoja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Birutė Venckūnienė?

Birutė Venckūnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06902. Licencija galioja nuo 2005-06-03.

Kaip žmonės vertina Birutės Venckūnienės darbą?

13 žmonių įvertino Birutę Venckūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.