Birutė Pedišienė

5 (7 įvertinimai)

Apie Birutę Pedišienę

Birutė Pedišienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Birutės Pedišienės licencijos numeris yra MPL-08504, licencija išduota 2006-07-31.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Puiki gyd. Visada malonu ateiti, ir išeini su šypsena. Sesute taip pat labai maloni

  • Puiki gydytoja malonus zmogus visada priema nors turi daug darbo , ne tik gydo bet ir isklauso ir pajuokauja, tiesiog aciu jai visada

  • Gydausi pas šią gyditoją jau 25m, ir tikrai ši gyditoja pasižymi puikiomis ižvalugo savybėmis, bei ligos nustatymu ir tolimesniu jos gydimu. Patenkintas skiriamų vaistų kainos ir kokybės santykiu, ko retai pasitaiko pas kitus šeimos gyditojus.

  • Gydausi beveik 20 metų. Malonu bendrauti. Gydytoja nuoširdi, o jos patarimai veiksmingi. Tarp kitko, turi gerą sesutę.

  • malonu BENDRAUTI

  • Neseniai užsiregistravau pas šią gydytoją. Labai patiko jos gebėjimas gretai reaguoti į situaciją, konkretūs, aiškūs nurodymai.

  • Gera specialistė, komunikabili, šiltas žmogus, tačiau dėl didelio krūvio gydytojai nepakanka laiko įsigilinti į ligonio nusiskundimus. To pasekoje skiriami ir dažnai kaitaliojami vaistai, kurie neaišku, ar padeda, nes, gydant vieną simptomą, susiformuoja kitas probleminis ligos židinys...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Birutė Pedišienė?

Birutė Pedišienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08504. Licencija galioja nuo 2006-07-31.

Kaip žmonės vertina Birutės Pedišienės darbą?

7 žmonės įvertino Birutę Pedišienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.