Birutė Dargienė

5 (7 įvertinimai)

Apie Birutę Dargienę

Birutė Dargienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Birutės Dargienės licencijos numeris yra MPL-09888, licencija išduota 2007-08-31.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Gyvenime teko sutikti daug žmonių ir nedaug Žmonių. Vienas iš jų - šeimos gydytoja Birutė Dargienė. Pati su žmonėmis dirbu 34 metus, bet nuolat stebiuosi Gyd. Birutės Dargienės kompetencija, sugebėjimu laiku ir profesionaliai diagnozuoti ligą ,surasti padrąsinantį,paguodžiantį žodį. Dėkoju Gydytojai, kad gyvenimas mus suvedė. Pagarbiai pacientė Rūta Jagminaitė.

  • labai dėmesinga ir rūpestinga gydytoja.Rami,išklausanti ,nori išsiaiskinti visus net ir menkiausius negalavimus.Likau labai patenkinta priėmimu.

  • Maloni, rūpestinga, gera gydytoja. Ačiū Jums.

  • nuostabus siltas zmogutis!

  • Gera svelni tiesiog asiu jum Aciu jum

  • Labai dėmesinga,profesionali savo specialybės srityje,

  • Labai maloni, šilta

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Birutė Dargienė?

Birutė Dargienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09888. Licencija galioja nuo 2007-08-31.

Kaip žmonės vertina Birutės Dargienės darbą?

7 žmonės įvertino Birutę Dargienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.