Aušrinė Misevičė

5 (14 įvertinimų)

Apie Aušrinę Misevičę

Aušrinė Misevičė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Aušrinės Misevičės licencijos numeris yra MPL-08476, licencija išduota 2006-07-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Begalo esu dėkinga šiai profesionaliai gyditoja. Į esamą vaiko problema sureagavo, ne tik kaip medikė, bet kaip ir mama. Rūpinosi ir lankydavo vaiką daugiau, nei pagrindinė gyditoja. Esant kritiniai vaiko regos būklėje, nepasikliove tik savo kompetenciją, bet konsultavosi ir su kitais aukštos kvalifikacijos specialistais. Rezultate, vaiko rega ėmė gėreti. Labai šiltai ir globejiskai bendravo su vaiku. Ačiū, tai toks silpnas žodis, nuo to kiek esame jai dėkingi.

 • Rekomenduoju. Lankėmės su vaikučių 6 mėnesių. Greitas ir tikslus patikrinimas. Šneka mažai, bet viską tiksliai. Labai maloni.

 • Labai profesionali, konkreti, nedaugžodžiaujanti be reikalo gydytoja. Šilta atmosfera kabinete. Savo darbą puikiai išmano, su 6m. jaunuoliu bendrą kalbą randa, neturime jokių nusiskundimų- vaiko akys ištikrintos nuo a iki z, vėl lankysimės, ačiū Jums! :)

 • Šiandien buvom pas šią nuostabią gydytoją su savo 1,5m. dukryte. Taip, ji dalykiška, taip, ji pasakų nepasakoja, bet man labai patiko jos profesionalus darbas. Puikiai jaučia vaiką, jei jau darosi neramus, moka sukaupti jo dėmesį. Pasako esmę, galima klausti kas įdomu drąsiai ir džiugu kad neužsiima ilgais pokalbiais, nes tokiu atveju turbūt tektų ilgai laukti esantiems už durų. Su mažu vaiku tikiuosi aiškios diagnozės, atsakymų į rūpimus klausimus ir operatyvumo. Viską gavau. O jei mamytės su isteriškais vaikais nesusitvarko, tai pirmiausia manau jų problema, o ne gydytojos.

 • Nuostabi gydytoja!!! Su vaiku aplankem 4 oftalmologus ir sita gydytoja vienintele kuri susibendravo su mano pusantru metuku dukryte. Pas kitas gydytojas vaikas nezmoniskai reke ir bande pabegti, nesileisdavo buti patikrintas. Su sita gydytoja buvo viskas gerai, issamiai istyre, paskyre tinkama gydyma. Siltas, draugiskas bendravimas. Dziaugiames kad papuolem pas jus :) rekomenduoju

 • Gydytoja labai maloni, draugiška. Kompetetinga savo darbo srityje. Mūsų mažyliui atliko akytės zondavimą. Viskas sėkmingai pavyko. Gydytoja verta aukščiausio įvertinimo.

 • Gydytoja dukrai atliko ašarų latako zondavimą. Profesionali, konkreti, maloni gydytoja.

 • Mes pas sia gydytoja lankemes du kartus del skirtingu problemu. Esame labai patenkinti gydytojos profesionalumu. Konkreti, daug nekalbanti, taciau paklausus - viska geranoriskai, issamiai ir aiskiai paaiskinanti. Pabuvus skyriuje, akivaizdu, kad daktare visa save aukoja darbui. Orientuojasi i maximaliai gera rezultata, o ne i saldzialiezuviavima, kurio daznai tikisi mazuju ligoniuku issigandusios mamos. Mes siai gydytojai esame labai ir labai dekingi!!!

 • Ačiū už profesionaliai nustatytą vaikučio akių būklę ir puikiai suorganizuotą gydymą. Linkėjimai nuo manęs ir nuo mūsų sveiko mažiuko!

 • Super šauni,maloni,profesionali gydytoja.Rekomenduoju visiems.Tikrai nenusivilsit

 • Tiesiog puiki, profesionali ir labai maloni gydytoja.

 • Retai lankomės vaikų gydymo įstaigose. Ir buvome prisiklausę visokiausių istorijų. Ši gydytoja visa tai paneigė. Be pačios gydymo procedūros puikiai viską išaiškino, buvo dėmesinga, patiko ir man ir sūnui. Spinduliavo kažkokį gerumą ir rūpestingumą.

 • Vienu žodžiu - džiaugiuosi, kad su savo vaikučiu papuoliau būtent pas šią gydytoją. Dedam pliusą.

 • Normali, savo darbą gerai išmananti gydytoja. Mūsų 4 mėn. dukrytei ji atliko kanalėlių išvalymą, rezultatais likome patenkinti. Sutinku, kad ji yra šiek tiek nekalbi, nėra iš tų gydytojų kurie puola vaiko kalbinti, juokinti ir pan. Kalba trumpai, aiškiai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aušrinė Misevičė?

Aušrinė Misevičė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08476. Licencija galioja nuo 2006-07-24.

Kaip žmonės vertina Aušrinės Misevičės darbą?

14 žmonių įvertino Aušrinę Misevičę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.