Aušra Urbutienė

4.5 (23 įvertinimai)

Apie Aušrą Urbutienę

Aušra Urbutienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Aušros Urbutienės licencijos numeris yra MPL-17487, licencija išduota 2011-10-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (23) 4.5

 • Pati nuostabiausia, puikiausia ir maloniausia gydytoja.

 • Maloni gydytoja, visuomet šypsosi, bet nustatyti ligos pagal atliktus tyrimus nesugeba, todėl reikia kreitptis į privačias klinikas ir tai sukelia problemas, nes visus tyrimus reikia atlikti vėl iš naujo. Jos slaugytoja aukščiau nei gydytoja, labai nemaloni persona, tai gydytojai garbės tai nesudaro. Nerekomenduočiau kitiems šios gydytojos.

 • Gydytoja stuburo problemą gydė nuotoliniu būdu, nepasiuntė atlikti elementariu tyrimų, nesiuntė pasidaryti stuburo nuotraukos, todel nustatė neteisingą ligos diagnozę. Kažkoks absurdas, kad dirba tokio lygio šeimos gydytojas. Sveikaitai blogėjant teko pakeisti polikliniką ir šeimos gydytoją. Liga buvo nustatyta tiesioginiu būdu, tyrimai atlikti, gydymas atliekamas iki šiol. Gydytoja Aušra Urbutienė nesugebėjo nustatyti ligos diagnozės, tai jau ne pirmas atvejis. Niekam nesiūlyčiau šios gydytojos paslaugų.

 • Gydytoja nuolatos kažkur skuba, greitakalbe viską atsako lyg bando pasakyt, kad jos laikas, skirtas tau jau pasibaigė. Tačiau labiausiai norėčiau pasisakyti apie kartu dirbančią slaugę ČESLAVA LUKAŠEVIČ. Jau ilgą laiką kaupiausi ir vis bandžiau jai duoti šansą pasitaisyti, tačiau taurė jau persipildė ir aš nesuvokiu, kaip taip galima bendrauti su pacientais. Paskambinus visad grubiai, chamiskai yra atsakoma į bet kokį pasiteiravimą, nejungiama nei su daktare nei jokio lankstumo extra atveju. Kalbu apie vaiko savijautą, kai pakyla temperatūra iki +39, lojantis kosulys - reikia skubiai reaguot. Tačiau nuolatinis "aš nejungsiu, daktarė neturi laiko", "registruokites papildomam taloneliui" ir tt. tai yra bejausmio, neprofesionaus zmogaus elgesys. Niekam nerekomenduoju registruotis, nes vien seselė ko verta.... arogancija, pasikėlimas, atžagarumas, užjautimo nebuvimas - tai jos vizitinė kortelė.

 • Gydytoja puikiai bendraujanti, maloni ir šilta asmenybė. Žinių "bagaže" tikrai turi, bet... kazkodėl laiku nediagnozuoja ligų, teko nusivilti net keletą kartų. Kai jau pats diagnozuoji vaikui ligą sako viskas gerai nueini pas kitą specialistą randa iš kart bėdą. Gal ji ne pediatre ir tai pateisinama nežinau.

 • Saunuole gydytoja, rupestinga, apziuri...sekmes!

 • Labai maloni gydytoja, visada galima pasitarti, kalba labai suprantamai,viską paaiškina, nuodugniai išklausinėja. Kad tik daugiau tokių gydytojų. Dirba su bjauraus būdo sesele, kuri mėgsta pamoralizuoti ir žiūri į visus iš aukšto.

 • Maloni, šilta gydytoja. Kadangi rimtomis ligomis nesirgau - nusiskundimų neturiu. Visada gaudavau siuntimus atlikti tyrimus ar pas kitus gydytojus.

 • Maloni gydytoja, visą laiką šypsosi išklauso gydytoja tik šypsosi, bet ligą dignozuoti nelabai sugeba, visuomet į jos pokalbius kišasi slaugytoja, tai nemalonu. Nepritaiko reikiamo gydymo, dėl to iškyla problemu. tenka kreiptis privačiai .

 • Tik geriausi atsiliepimai. Nuostabi, rupestinga, labai gera daktare.

 • Nuostabi gydytoja!

 • Tik džiaugiamės turėdami TOOOKIÄ„ gydytoją.Sveikatos jai ir stiprybės.

 • Labai maloni, miela ir gera gydytoja. Visada įsigilina į problemą, paskiria visus reikiamus tyrimus. Rūpinasi ligos eiga tol, kol pacientas visiškai pasveiksta.

 • Aš šiaip nemėgstu ligoninių ir gydytojų, bet ši visiškai pakeitė mano nuomonę. Nebijau nei eiti, nei paskambinti paklausti ko nors. Labai draugiška. Jie savo klinikoje nelabai turi specialistų (realiai tik šeimos gydytojai) bet visada išrašo siuntimą, viską paaiškina. Man ji LABAI patinka! Rekomenduoju.

 • Ne vienas vizitas buvo. Nuostabi gydytoja, betarpiškai bendrauja, konsultuoja, atsako į visus rūpimus klausimus, net į pačius kvailiausius.

 • Sergu sunkia lėtine liga ir apie pusmetį lankausi pas gyd.AuÅ›rą kas savaitę. Mano nuomone tai gydytoja "nuo Dievo". Kompetencija 100%. Empatija, atsidavimas darbui, nuoširdimas, begalinė kantrybè, maksimalios pastangos padèt pacientui, drąsa priimt sprendimus dèl gydymo taktikos, moralinis palaikyas, trykštanti žmogiŝka šiluma nesiliauja stebint. Gyd. Aušrą apibudinčiau kaip BP gydytojo etaloną.

 • Kompetetinga, nuoširdi, suprantanti, išklausanti, maloni, nuostabi gydytoja. Norėčiau padėkoti gydytojai Aušrai už jos darbą. Tik geriausi atsiliepimai.

 • Nuostabi gydytoja, šilta, maloni, kantriai atsako į visus klausimus. Tiksliai nustato diagnozę, duoda gerų patarimų. Jei reikia pakonsultuoja telefonu. Ačiū, Jums gydytoja, už Jūsų darbą!

 • As ir mano dvi dukrytes jau keleta metu lankomes pas sia nuostabia gydytoja, kuri visada maloniai bendrauja, isklauso visas bedas, skiria pakankamai laiko padiskutuoti, aptarti problemas ar gydymo plana. Visada maloni, kompetentinga ir rodanti dideli nora padeti jos pacientams. Tiek man tiek mano dukroms visada tiksliai nustate diagnoze ir teisingai nukreipe tolimesniems tyrimams ar gydymams. Sirdingas Aciu siai nuostabiai gydytojai.

 • Nuostabi pediatrė, pas kurią lankomės visa šeima, be galo supratinga, girdi ko klausi, visada pasidomi sveikata, atsimena savo pacientus, kas be galo malonu ir nereikia pasakoti visų susirgimų iš naujo. Tik patys geriausi atsiloepimai!

 • Pati nuostabiausia gydytoja. Lankomės pas ją visa šeima ir esame labai patenkinti. Gydytoja išties kompetentinga, skiria daug dėmesio, paskiria tyrimus ir jei reikia iškart registruoja pas kitus specialistus, visada tiksliai nustato diagnozę, o po ligos pati susisiekia ir pasidomi kaip sveikata, ar viskas gerai. Labai maloni ir profesionali gydytoja

 • Jau daug metų esu Centro Poliklinikos pacientė. Tik patekus pas Gydytoją A. Urbutienę pajutau tikrą dėmesį mano ligoms. Nepaisant karantino - labai greitai Gydytoja atsiliepdavo į registruotą vizitą, paskirdavo , pakeisdavo vaistus- jautriai reaguodavo į mano nusiskundimus ir ligas. Šiuo metu kai aplink tiek daug nelaimingų ir piktų žmonių, Gydytojos makoni, rami ir kompetetinga pagalba didelė paspirtis įveikti skausmą ir optimiškai į gyvenimą.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aušra Urbutienė?

Aušra Urbutienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17487. Licencija galioja nuo 2011-10-24.

Kaip žmonės vertina Aušros Urbutienės darbą?

23 žmonės įvertino Aušrą Urbutienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.