Aušra Liveikienė

4.7 (14 įvertinimų)

Apie Aušrą Liveikienę

Aušra Liveikienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Aušros Liveikienės licencijos numeris yra MPL-08569, licencija išduota 2006-09-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 4.7

 • Labai patiko. Labai profesionali specialistė ir gera gydytoja. Stengiasi padėti žmogui, paaiškina situaciją, atsako į visus iškilusius klausimus.

 • Be galo maloni, profesionali, dalykiška, labai nustebino gerąja prasme.

 • Energinga, veikli, sumani, nuoširdi, kantri, dalykiška - pačių geriausių žodžių nusipelnė gydytoja Aušra, beatodairiškai vedanti ligonį sveikimo ir regėjimo keliu. Palaimingų Jums dienų, mieloji GYDYTOJA! ❤️ Pagarbiai - pacientas Zenonas Lapinskas, dažnai įkyrintis. P. S. Nuoširdi padėka seselei, visada padrąsinančiai ir užjaučiančiai.

 • Savo srities profesionalė, empatiška ir puikiai ir suprantamai viską išaiškina. Rekomenduoju.

 • Geros darbo dienos!

 • Puiki gydytoja, savo srities profesionalė. Metodiškai ir kompleksiškai žiūrinti į problemą. Besidominti šiuolaikinėmis tyrimų išvadomis bei taikymu.

 • Nuostabi gydytoja.Maloniai bendraujanti, su jumoro jausmo. Noreciau .kad daugiau dirbtu tokiu gydytoju Santaros klinikuose, Paciente Irena Songin,Trakai,

 • Labai rūpestinga ir profesionali gydytoja. Priima tikslius gydymo taktikos sprendimus. Neignoravo kolegų nuomonės, nepaliko ligonio nežinioje net ir per Didžiąsias šventes. Nuoširdi šypsena, malonus bendravimas ir optimizmas trykštantis iš gydytojos akių - ligonį įpareigoja sveikti. Ačiū.

 • Tokios malonios ir nuoširdžios bei pacientu taip besirūpinančios gydytojos dar neteko sutikti. Tik geriausi atsiliepimai apie šią gydytoją.

 • Geriausia akių gydytoja, kurią esu sutikęs Lietuvoje.

 • Profesionali, geba bendrauti su įvairaus amžiaus ir suvokimo lygio pacientais. Super.

 • Tai tikra savo srities profesionalė. Taip pat puikiai moka bendrauti su pacientu, jį suprantanti ir atjaučianti daktarė.

 • Nuoširdus ačiū gydytojai ir slaugytojai, toks jų darbas turi būti pavyzdys kitiems Santariškių darbuotojams, ypač priimant pacientus atvykusius iš kitų miestų.

 • Apart to, kad vaizduoja labai užimtą, naudos nedaug

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aušra Liveikienė?

Aušra Liveikienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08569. Licencija galioja nuo 2006-09-04.

Kaip žmonės vertina Aušros Liveikienės darbą?

14 žmonių įvertino Aušrą Liveikienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.