Audronė Norkuvienė

5 (11 įvertinimų)

Apie Audronę Norkuvienę

Audronė Norkuvienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Audronės Norkuvienės licencijos numeris yra MPL-11533, licencija išduota 2008-09-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • Nuostabi gyditoja. Patys geriausi atsiliepimai! Tiek man tiek mano vaikams!

 • Nuoširdi,įsiklausanti į problemas šeimos gydytoja.Per daugelį metų,nesu matęs suirzusios.Tai gydytoja iš didžiosios raidės,kuriai būdingas žmogiškumas,dėmesys visiems. Nuoširdus Ačiū Jums.

 • pati geriausia gydytoja

 • Puiki gydytoja,viską paaiškina nuosekliai.

 • Puiki savo srities specialistė, todėl tenka vizito laukti eilėje, kartais ir daugiau nei 30 min.

 • Labai gera specialistė, konkreti, atidi, maloni. Džiaugiuosi, kad visada buvo rūpestinga mano sūnaus atžvilgiu, kantriai atsakydavo į visus jo klausimus, davė gerus patarimus. Todėl ir užaugom sveiki. Dėkoju gydytojai.

 • Auginame du berniukus 3 ir 8 metukų, sergame tikrai dažnai, todėl tenka susidurti su medikais. Šiai gydytojai ir jos sesutei esame labai dėkingi. Mažai kur besurasi taip atsakingai ir rūpestingai prižiūrinčių medikų. Gydytoja niekada nepuola skirti antibiotikų, visuomet gauname reikiamus tyrimus ir atsakymus į klausimus ( o klausimų yra tikrai daug). Ką jau bekalbėti, kai skambinu sesutei savaitgalį ar nedarbo valandomis ir klausiu - " ką daryti". Tai gydytoja ir sesutė iš DIDŽIOSIOS raidės!

 • Labai šauni gydytoja. Suinteresuota išsiaiškinti lygos diagnoze prieš skyriant gydyma. Be reikalo antibiotikais nenuodyja mažylių organizmą, kas šiais laikais retenybė...

 • Tikrai rupestinga gydytoja. Patarciau visiems pas ja uzsirasyti !!!!! :)))

 • Savo srities aukščiausios kvalifikacijos specialistė, o svarbiausia abi su sesute išlikusios žmogumi.

 • be galo sauni gydytoja 19

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audronė Norkuvienė?

Audronė Norkuvienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11533. Licencija galioja nuo 2008-09-01.

Kaip žmonės vertina Audronės Norkuvienės darbą?

11 žmonių įvertino Audronę Norkuvienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.