Audrius Čekauskas

4.7 (13 įvertinimų)

Apie Audrius Čekauską

Audrius Čekauskas turi Šeimos gydytojo licenciją. Audriaus Čekausko licencijos numeris yra MPL-17634, licencija išduota 2012-06-27.

Audriaus Čekausko licencijos

Audrius Čekauskas turi šias licencijas:

Medicinos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-15583
Spaudo Nr.: 30335
Įsakymo data: 2009-07-10
Šeimos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-17634
Spaudo Nr.: 30335
Įsakymo data: 2012-06-27

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 4.7

 • Puikus gydytojas

 • Gydytojas vertas visapusiškos pagarbos. Sumanus, atsidavęs darbui, rūpestingas. Tikrai verta pasirinkti šį nuostabų gydytoją. Ačiū, kad esate.

 • Labai nuoširdus gydytojas, tiksliai ir aiškiai pasako kas yra ir ka daryti, kad kuo greičiau pasveikti. Nuosekliai išsiklusinėja iki smulkmenų apie savijautą ir jaučiamus ligos požymius. Duoda gerus patarimus. Malonu kai į pacientą žiūri tikro Gydytojo rūpestingomis akimis.

 • Nuostabus gydytojas! Nebando atspėti kas per liga, visada padaro visus reikiamus tyrimus prieš paskiriant gydymą. Apklausia iki smulkmenų kokia savijauta, kad blogai, ką gali apžiūri pats. Išaiškina kas kaip kur ir kodėl, kiek laiko laukti tyrimo rezultatų, kiek laiko truks gydymas, kokie galimi šalutiniai poveikiai. Labai nuoširdžiai rūpestingas, draugiškai nuduoda velnių ir paaiškina kodėl tai svarbu, jei pvz vengiu profilaktinės ginekologo apžiūros ar atvykstu sušalusiom rankom ir pan. Bet tai tik džiugina, nes jaučiasi, kad rūpi gydytojui. Jautiesi laukiamas. Puikus pavyzdys kitiems šeimos daktarams!

 • Labai geras, profesionalus, savo darbą išmanantis gydytojas. Gydosi visa mūsų šeima. Ačiū už nuoširdumą ir supratingumą!

 • PATYS GERIAUSI ATSILIEPIMAI.YRA VAIKŲ DAKTARAS ,PUIKIAI PRIŽIŪRI,VISADA GALIMA PASKAMBINTI AR TAI BŪTŲ DARBO DIENA AR SAVAITGALIS AR ŠVENČIŲ METAS. KAD TIK DAUGIAU TOKIŲ DAKTARŲ.

 • labai puikus gydytojas, su juo lengva bendrauti, nustato tikslia diagnoze, skiria tikslinga gydyma.

 • Puikus gydytojas, kompetetingas. Rekomenduoju nuoširdžiai. Puikiai gydo mūsų vaikus, nekiša be rimtos riežasties vaistų, įvertina situacija.

 • Puikus gydytojas, suprantamai paaiškina apie ligą, jos gydymą ir pasekmes. Savo darbą dirba profesonaliai. Ačiū gydytojui už gydymą, patarimus.

 • Labai profesionalus gydytojas, i savo darbą įdedantis daug širdies.

 • Gyditojas per daug savimi pasitikintis, per mazai praktikos.Patarciau mandagiau bendrauti su paciantu.

 • Manau, kad šis jaunas gydytojas ateityje tikrai bus geras šeimos gydytojas. Tikslus, aiškus, konkretus. Paprastai ir aiškiai nupasakoja visas smulkenas.Manau to ir reikia pacientui - ne sudėtingų terminų, o aiškumo. Teko lankytis su vaiku ne kartą pas jį. Pirmą kartą buvo baisoka, nes nebuvom tikri, kad konsultacija bus gera, bet nenusivylėm. Nuoširdžiai linkim jam sekmės.

 • Esu visiškai nusivylusi šiuo gydytoju. Bendravo grubiai ir arogantiškai, nesigilino į problemą. Dar niekada neteko susidurti su tokiu specialistu.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audrius Čekauskas?

Audrius Čekauskas turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17634. Licencija galioja nuo 2012-06-27.

Kaip žmonės vertina Audriaus Čekausko darbą?

13 žmonių įvertino Audrius Čekauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.