Asta Naginienė

2.7 (7 įvertinimai)

Apie Astą Naginienę

Asta Naginienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Astos Naginienės licencijos numeris yra MPL-07002, licencija išduota 2005-07-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 2.7

  • Labai gera daktarė.

  • ilgai reikia laukti savo eilies.bet patiakus pas gydytoja sulaikei daug demesio ir supratymo nera

  • Labai gera ir dėmesinga gydytoja tokių daugiau kad pakelti VRM poliklinikos prestižą.

  • Košmaras o ne gydytoja. Bendravimas siaubingas, pasiskambini lieki apšauktas, kad skambini. Poliklinika tuscia, o patekti pas daktare kaip pas prezidenta , neimanoma. Informacijos nulis po tyrimu pridavimo, problemos sprendima pasiule ieskotis internete. Tokiems gydytojams ne tik licenzija atimt, uzdrausti isvis artintia link istaigu kur zmones pagalbos iesko.

  • Esu nusivylęs Pabradės miesto poliklinika. Gavęs traumą negalėjau prisiskambinti į registratūra teko skambinti daug kartų, prisiskambines į registratūra iš 16 karto pasakė skambinti gydytojui tokia diena ir tokia valanda. Taigi skambinau 26 kartus į ragelį niekas neatsiliepė ir jokios konsultacijos iš daktaro pusės gauta nebuvo. Žmogui su traumą gauti konsultacijos jau nekalbant apie apžiūra neįmanoma. Manau, tai jau ne akstremali šalies situaciją dėl kurių priežasčių polikliniką taip gali dirbti, o paprastas daktarų apsileidimas tokiu momentu. Įdomu ar visgi pavyks man gauti nors konsultacija iš gydytojų pusės? Ar visgi teks stebėti daktarų apsileidima ir vadovų uždarytas akys į tokius bardakus!

  • Be šokolado ar kokio dar kyšio nesutiks su šypsena. O dar ir aprekt serganti žmogų gali. Įdomu ar ši daktare gali miegoti ramiai nustatinedama ne tas diagnozes. Dėl jos aplaidumo ir nekompetentingo darbo žmones sumoka savo gyvybe. Dėl šios daktarės šeimos narys pražuvo ir net Santariškių daktarai visu gydytoju vardu atsiprašinėjo kad tokie žmones dirba medicinos srityje.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Asta Naginienė?

Asta Naginienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07002. Licencija galioja nuo 2005-07-04.

Kaip žmonės vertina Astos Naginienės darbą?

7 žmonės įvertino Astą Naginienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 2.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.