Asta Kazlauskienė

4.4 (7 įvertinimai)

Apie Astą Kazlauskienę

Asta Kazlauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Astos Kazlauskienės licencijos numeris yra MPL-10747, licencija išduota 2008-04-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 4.4

  • Puiki gydytoja, labai rūpestinga. Seselė taip pat labai maloni. Visuomet gaunu reikiamą pagalbą. Patys geriausi atsiliepimai.

  • Maloni ir rupestinga, kalba nedaug bet konkreciai.

  • Puiki gydytoja, jei reikia konsultuoja ir sekmadieni.

  • Labai gera rupestinga gydytoja.

  • Labai rupestinga daktare bei jos sesute.

  • Tai gydytoja iš pašaukimo, esu begalo dėkinga jai už rūpestį, profesionalumą, žmogiškumą ir pagalbą man ir mano šeimai, per visą savo gyvenimą nesu sutikus puikesnės gydytojos, ačiū jai :)

  • nerekomenduoju, nes bendravo nemandagiai. Sesele visikai neadekvaciai elgesi sauke (ne tik pakeltu tonu kalbejo bet jau sauke). neisiklause i problema. Kaip mama nerekomenduoju vesti mazameciu vaiku pas sia gydytoja. Mano vaikas po apsilankymo verke dar gera vakanda nes buvo isgasdintas saukiancios senyvo amziaus seseles .

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Asta Kazlauskienė?

Asta Kazlauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10747. Licencija galioja nuo 2008-04-11.

Kaip žmonės vertina Astos Kazlauskienės darbą?

7 žmonės įvertino Astą Kazlauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.