Asta Dukštaitė

3.7 (12 įvertinimų)

Apie Astą Dukštaitę

Asta Dukštaitė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Astos Dukštaitės licencijos numeris yra MPL-10449, licencija išduota 2008-01-28.

Astos Dukštaitės licencijos

Asta Dukštaitė turi šias licencijas:

Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-07480
Spaudo Nr.: 19926
Įsakymo data: 2005-09-16
Gydytoja gastroenterologė
Licencijos Nr.: MPL-10449
Spaudo Nr.: 19926
Įsakymo data: 2008-01-28

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 3.7

 • Man labai padėjo,nustatė ligą,greitai paskyrė gydymą,tikrai palengvėjo.Maloni ir kompetentinga gydytoja.Ačiū.

 • Labai maloni gydytoja,šilta ir rūpestinga.Turi daug žinių ir patyrimo,įsigilina į problemą,sugeba rasti kontaktą su ligoniu,atsako į klausimus,paaiškina apie ligą ir gydymo būdus.Rekomenduoju.

 • Po ilgų ir nesėkmingų gydymų pas šeimos daktarą ir įvairiose klinikose, pagaliau radome neginčijamo profesionalumo gydytoją. Tai aukštos kvalifikacijos ir tvirtos nuomonės gydytoja. Ramiai ir dėmesingai išklausė pacientę, apžiūrėjo, įvertino būklę, atliko tyrimus. Paskyrė vaistus, kurie greitai ir akivaizdžiai pagerino pacientės būklę. Kartų gydytoja tiksliai diagnozavo pacientei kito profilio lygą, kas leido pradėti greitą ir efektyvų gydymą. Mes ypatingai dėkingi gydytojai už paramą tolesniame gydyme klinikoje. Gydytojos dėka, pacientei laiku buvo nustatyta reta lyga, kurios daug metų negalėjo įtarti kiti daktarai. Ramia širdimi rekomenduoju kreiptis į šią gydytoja.

 • Gydytoja gan dėmesinga, padarė tyrimus susijusius su liga, diagnozavo priežastį, pasiūlė tyrimus atlikti. Po to asmeniškai liepė parašyti laiškelį apie tyrimų rezultatus ir toliau stebėti gydymo eigą. \normali/ patikima/ dirba privačioje klinikoje

 • Nuostabi gydytoja. Profesionali ir dalykiska. Be jokiu abejoniu skyre visus reikalingus tyrimus, nustate liga ir isgyde, nors pries tai 5 metus nesugebejo to padaryti gal 4 gastroentereologai.

 • Puiki, profesionali gydytoja.Kol nepatekau pas ja apejau bene 3 gastroenterologus , net ir mokamai,ir jokios diagnozes, jokio gydymo. Si gydytoja ir diagnozavo, ir paskyre gydyma.Gydytoja skiria daug issamiu tyrimu, isklauso, isklausineja, isigilina I paciento busena. Patiko ir kaip asmenybe-komunikabili, draugiska,turinti jumoro jausma. Nemirkteledama rekomenduociau sia gydytoja visiems, turintiems gastroenterologiniu bedu.

 • Pati profesionaliausia šios srities gydytoja. Teko lankytis dar pas tris gastroenterologus Vilniuje iki jos ir tik ši gydytoja sugebėjo rimtai, rūpestingai ir profesionaliai reaguoti į mano nusiskundimus.

 • Labai profesionali gydytoja, kuriai iš tiesų rūpi pacientas (manyčiau, ne vien profesine, bet ir žmogiškąja prasme).

 • Nerekomeduoju! Apeikite ja dideliu ratu!!! Absoliuciai arogantiska, bjauri, kalbanti ant virsaus. Neleidzia pabaigt sakinio, nesigilina i detales. Diagnoze nustate 'nes taip mano' per pirma konsultacija, neatlikusi jokiu tyrimu!!! Kai paklausiau kuo remiasi taip manydama, kokiais faktais, isizeide. Be reikalo sugaisau laika ir nervus.

 • Nerekomenduoju. Mano atveju ji nuo pirmos minutės visą laiką buvo lyg pikta, suirzusi, priešiškai nusiteikusi, tokia šiurkšti, kategoriška. Bendravo pasisukusi, kai kalbėjau net nežiūrėjo į mane, buvo nelinkusi bendrauti, gilintis, nenorėjo išklausyti, o kai paklausdavau sulaukdavau trumpo atkirtimo, išsidirbinėjimo, o ne profesionalaus mandagaus gydytojo paaiškinimo, (paklausiau dėl gerųjų bakterijų - atsakymas buvo "O kam jų reikia?!". Paklausiu dėl papildų - atsakymas su pašaipa "Tai galit prisipirkti ir gerti..." ir t.t.t.t.). Ką pasakojau iš savo patirties, vadino nesąmone, išsigalvojimu (nors jei požymiai pasikartoja kiekvieną kartą padarius tą patį, tai nėra fantazija). Sunku bendrauti su tokia gydytoja, nes nei kito nenori išklausyti iki galo, nei pati išsamiai paaiškina.

 • Gydytoja gero ispudzio nepaliko. Buvo tikrai maloni, taciau i klausimus atsake ne issamiai, atrode, kad per daug nesigilina. Apie pasta, i kuri praso rasyti kilus klausimams isvis nekalbu, suprantu, kad ji turi simtus pacientu, bet galetu bent priesistore susirasinejimo paskaityti pries atrasydama, nes atrodo skubiai atraso bet ka ir nesigilina. Kaip zmogus ji maloni, taciau kaip gydytojos daugiau nesirinkciau, ypac kai turiu su kuo palyginti.

 • „Nepatiko. Konsultacija pavirsutiniska, nieko naujo nesuzinojau, ko nera tyrimu atsakymuose, faktiskai pinigai i bala. Nustebino klinikos registratore, kuri klausinejo visu pacientu asmeniniu duomenu (vardo, pavardes ir tt registracijai, prie kitu pacientu), nors pagal asmens duomenu apsauga, asmeniniai duomenys pasaliniams asmenims girdint, yra pazeidimas. Be to, keista matyti, jog klinikoje nera kasos aparato ir sumoketi pacientu pinigai tiesiog voliojasi stalciuje. Labai keistas vaizdas is salies.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Asta Dukštaitė?

Asta Dukštaitė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10449. Licencija galioja nuo 2008-01-28.

Kaip žmonės vertina Astos Dukštaitės darbą?

12 žmonių įvertino Astą Dukštaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.