Asta Balužienė

5 (20 įvertinimų)

Apie Astą Balužienę

Asta Balužienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Astos Balužienės licencijos numeris yra MPL-08979, licencija išduota 2007-01-18.

Astos Balužienės licencijos

Asta Balužienė turi šias licencijas:

Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-02544
Spaudo Nr.: 13353
Įsakymo data: 2004-10-21
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-08979
Spaudo Nr.: 13353
Įsakymo data: 2007-01-18

Atsiliepimai ir įvertinimai (20) 5

 • Žaviuosi šios Daktarės kuklumu, atsidavimu savo darbui. Net ir pasibaigus darbo valandoms esant pacientams, Dakterė juos priima. Kiekvieną kartą atidžiai apžiūri. Neapsiriboja "sausu" ar per prievartą ištraiktu siuntimo išdavimu. Ji pataria, paaiškina. O kiek kantriai laiko atiduoda pacientų telefoninėms konsultacijoms (mūsų gėdai jos virsta pokalbiais). Ačiū, Dartare, Jums!

 • gera,maloni,protinga nera

 • Labai maloni, kruopšti, rūpestinga, visą dėmesį skiria pacientui... nėra

 • Miela, nuoširdi gydytoja. Puikiai atlieka savo darbą.

 • priima kad ir be talonu isklauso ir padeda

 • Rupestinga, isklausanti, prieme net pasibaigus darbo valandoms. Labai labai gera daktare

 • Labai rūpestinga gydytoja

 • Labai rūpestinga, miela mūsų šeimos gydytoja :)

 • maloni, rupestinga, atsakinga

 • puiki daktare, ji esa labai rupestinga ir nuosirdi, nors ir kartais sunku prieiti bet ji vis tiek stengesi is paskutintuju priimti kuo greiciau ir padeti

 • Sauni gydytoja.

 • Rupestinga, atidi pacientams, profesionali medike.

 • Puiki gydytoja,daugiau tokiu kaip ji :)

 • Sauni,jautri,demesinga.

 • Puiki gydytoja.

 • Šauni gydytoja! Visada išklauso, pataria, pasitaria apie gydymo ar tyrimo priimtinumą. Atidi ir maloni. Linkime gydytojai ir toliau išlikti pačia geriausia gydytoja

 • Labai sauni gydytoja, lankomes visa seima. Visada viska paaiskina issamiai, isklauso, pataria.

 • Puiki gydytoja. Pavyzdys kitiems.

 • Gera, maloni, švelni gydytoja

 • nepaprastai sauni gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Asta Balužienė?

Asta Balužienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08979. Licencija galioja nuo 2007-01-18.

Kaip žmonės vertina Astos Balužienės darbą?

20 žmonių įvertino Astą Balužienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.