Apie Aslan Demishev

Aslan Demishev turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Aslan Demishev licencijos numeris yra MPL-17636, licencija išduota 2012-06-27.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 4.1

 • Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Aslan Demishev už suteiktą pagalbą, efektyvų gydymą ir žmogišką santykį. Puikus gydytojas.

 • Labai dėkinga daktarui,rekomenduočiau draugams ir šeimos nariams. Šaunuolis :) Didelis , didelis AČIŪ dar kartelį !

 • Labai geras daktaras, malonus. Viską paaiškina stengiasi kad būtų gerai žmogui. Labai didelis Ačiū ☺️

 • Puikus specialistas ir žmogus.

 • Puikus gydytojas. Jautiesi, kad jam rupi paciento sveikata. Labai dėkinga už pagalba.

 • Nuostabus gydytojas ????

 • Dėkinga gydytojui už suteiktą pagalbą. jis labai kompetentingas specialistas

 • Visad malonus ir patariantis,pagalbos sulauki betkada

 • Laiku suteikta pagalba, malonus bendravimas, rupestingumas

 • puikus gydytojas

 • Atvykau gavęs pėdos traumą, negalėjau priminti kojos, skaudėjo vos pajudinus. Gyd. apžiūra įvyko koridoriuje, pėda net nebuvo apžiūrima, nereikėjo nusiauti net batų, tačiau gyd. išraše įrašęs, jog matomas patinimas - neįsivaizduoju, kaip galima kiaurai batą, tai įvertinti. Pasiūlytas gydymas: šaldyti, tepti tepalais. Klinikinė diagnozė: nenustatyta.

 • Blogiausia patirtis kreipiantis pas medikus. Labai grubiai atlieka procedūrą, nebendrauja, nepaaiškina, į klausimus (uždaviau NET 3) nesugeba atsakyti be susierzinimo ir pakelto balso tono. Daug vėlavo, na bet kaip ir visur, jei nebūtų pakeliui pametęs žmogiškumo, nebūtų ko skųstis. Smulkmena, bet išvadose gausybė gramatinių klaidų, tad atrodo ne daugiau 4 klasių baigęs.

 • Gydytojas susipykęs su morale, jei reikės pakomentuosime plačiau.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aslan Demishev?

Aslan Demishev turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17636. Licencija galioja nuo 2012-06-27.

Kaip žmonės vertina Aslan Demishev darbą?

13 žmonių įvertino Aslan Demishev. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.