Arūnas Žiurlys

3.7 (19 įvertinimų)

Apie Arūną Žiurlys

Arūnas Žiurlys turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Arūno Žiurlio licencijos numeris yra MPL-03476, licencija išduota 2004-11-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (19) 3.7

 • Žmogiškas ir supratingas gydytojas

 • Bendravimas baisus jo. Kai ateini pas ji, tai jis tyli. Turi pats klausineti kas kaip. Neigiama energija tik pas ji.

 • problema neisspresta, gydymas nepaskyrtas, bendravimo nulis. Jiej turite tikrai problema nesiulyciau gaisti laika.

 • Labai nemalonus gyditojas, atejus su israsu daktaru pasake atvykti kita diena nes mano laikas pasibaige. Labai nemalonus daktaras, o as sunkiai vaiksciojantis invalidukas mane siuncia kita diena ateiti, tai teko ieskotis kito daktaro kuris siltai prieme ir pritaike tinkama laika. Issakau as savo nuomone.

 • Labai nemalonus gydytojas, empatiskas, emandagus,nachaliskai bendraujantis, vos ne klausdamas, ko nori? Nerekomenduoju šio daktaro niekam. Labai blogas prisiminimas.

 • A. Žurlys nevertas gydytojo vardo. Inoringai kalba su pacientais, labai nemalonus, grubus daktaras. Padarius kovo mėn. tyrimus, nesužinome, kad jie yra blogi, nors buvo domėtasi jų atsakymais.Tik persirašius pas kitą šeimos gydytoją sužinome, kad skubiai reikia darytis kartotinius tyrimus, nes pasirodo kad prieš 5 mėn. daryti tyrimai yra blogi. Rekomenduoju jei tik yra galimybė kreiptis pas kitą gydytoją tik ne pas A. Žurlį.

 • Pas gydytoją kreipėmės N. Akmenėje. Tik užėjus į kabinetą "ko atvykot, tai gerkit vaistus ir viskas kam ta endoskopija". Bendravo atsainiai, nepagarbiai, įžeidžiančiai.... Paaiškinus, jog vaistai nepadeda su nepasitenkinumu prisiruošė atlikti procedūrą, tėtis po insulto, jam tik kartą sukosijus gydytojas atsisakė atlikti endoskopiją... pametėdamas įžeidžiančių žodžių... tokio gydytojo negerbiančio pacientų, abėjingo gyvenime nesu sutikusi. Tokį tik aplenkti ir pas jį niekam nerekomenduočiau gydytis...

 • puikus gydytojas

 • puikus savo srities zinovas

 • Teisingai nustatė ligą,išgydė,maloniai bendrauja.Ačiū

 • labai atidus gydytojas

 • Puikiai atliekantis savo darba.

 • Labai malonus daktaras

 • Šaunuolis

 • viskas gerai, sunku suderinti apsilankyma, nes labai uzsiemes su kitais ligoniais

 • Puikiai bendraujantis. Ramus gydytojas. Profesionalus

 • profesionalus,ramus,išmanantis darbą gydytojas

 • Atsakingas, rūpestingas, gydytojas, kuriam galioja hipokrato priesaika. Ačiū už išgelbėtą gyvybę

 • Labai profesionalus, rupestingas gydytojas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Arūnas Žiurlys?

Arūnas Žiurlys turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03476. Licencija galioja nuo 2004-11-10.

Kaip žmonės vertina Arūno Žiurlio darbą?

19 žmonių įvertino Arūną Žiurlys. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.