Alvyda Šimkuvienė

5 (16 įvertinimų)

Apie Alvydą Šimkuvienę

Alvyda Šimkuvienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Alvydos Šimkuvienės licencijos numeris yra MPL-07370, licencija išduota 2005-08-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 5

 • Labai gera gydytoja

 • Puiki gydytoja. Greičiau sveikite ir grįžkite į darbą. Vien Jūsų šypsena gydo. Taip pat ir Jūsų seselė malonumo įsikūnijimas. Ačiū jums.

 • Nuostabi gydytoja, daugiau tokiu Lietuvoje, ligoniu butu zymiai maziau.

 • Jautri šeimos gydytoja. Ačiū jai už rūpestingumą.

 • Labai sauni profesionali, nuosirdi ir maloni gydytoja!

 • Nuo mat gimimo lankausi pas sia gydytoja, ir dabar besilaukdama planuoju leliuka priregistruoti pas ja. Nebuvau sveikuole, daznai sirgdavau ir tikrai daktare profesionali , suprantinga, rupestinga

 • Gydytoja labai gerai, lankausi pas ją jau daugiau nei 15 metų. Visada padės, patars, niekada turint temperatūros neteks laukti eilėje, ir čia kaip rašo, kad atsilygina kas, niekada nedavė suprasti kad reikia kažką duoti, esu tik pati atsilyginusi nebent saldainių dėžute.

 • rupestinga ,gera gydytoja

 • Labai maloni daktarė, nuo vaikystės einu pas ją ir nežadu keisti.

 • Šauni daktarė, man jau 22, ir nuo mažens lankausi pas ją, tikrai visada pataria, padeda

 • Labai puiki gydytoja.Mano vaikus jau 12-ti metai gydo.

 • Puiki gydytoja ir geras,nuoširdus žmogus.Bendraujame jau 11 metų ir nė karto neteko nusivilti!

 • Nuoširdi, dėmesinga, užjaučianti.

 • Visada demesinga ir profesionali. Gydomes visa seima ir labai patenkinti.

 • Kysininke. Pries 10 metu budavo malonesne...

 • Profesionali gydytoja, maloniai bendrauja, dėmesinga. Lankosi pas ją visa mūsų šeima. Visi labai patenkinti, net ir mažieji.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Alvyda Šimkuvienė?

Alvyda Šimkuvienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07370. Licencija galioja nuo 2005-08-08.

Kaip žmonės vertina Alvydos Šimkuvienės darbą?

16 žmonių įvertino Alvydą Šimkuvienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.