Almantas Norkus

5 (17 įvertinimų)

Apie Almantą Norkus

Almantas Norkus turi Šeimos gydytojo licenciją. Almanto Norkus licencijos numeris yra MPL-09670, licencija išduota 2007-07-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Labai patinka.Galima pasitiketi.

 • nesutirstinantis spalvu, ramus, greitai apziurintis, nesusireiksmines. labai mielai apziuri vaikucius, maniske niekada dar neverke:)

 • :)

 • Rupestingas , greitas savo srityje,tolerantiskas,jam sis darbas skirtas;)

 • Greita apziura ir tikslus paaiskinimas kas?kur?ir kaip?...

 • Labai gaila, kad šis gydytojas jau čia nebedirba.

 • Labai rūpestingas, greitai reaguoja. Konsultacijos metu tikrai nedrebėjo rankos.

 • Geras, rupestingas.

 • Labai geras, nuoširdus, konkretus.

 • Savo.srities.specialistas.puiku

 • Puikus gydytojas. Labai mandagus, rupestingas. Labiausiai patinka tai, kad viska issamiai paaskina

 • Rūpestingas ir išklausantis gydytojas, visada galima gauti naudingų patarimų, nėra iš tų medikų, kuriems rūpi tik vaistų receptus pluoštais išrašinėti. Sėkmės gydytojui :)

 • Konkretus, aiškiai kalbantis gydytojas, specialistas išklausantis pacientą, bet neleidžiantis prisišnekėti sau ligų. Malonus, taktiškas.

 • Buvau su sunkia sinusito forma, puliavo is akiu ašaru lataku. Sesute vos pamaciusi mane bendroje eileje pakviete be eiles, nes sunkesniu nebuvo tuokart. Daktaras dėmesingas, pilnai apžiutėjo, viska išdėstė. Paskyrė efektyvu gydyma, ir tyrimus. Didziai dekingas.

 • Konkrečiai be užuolankų paaiškina ligos atsiradimą, eigą, gydymą. Skiria tinkamą gydymą. Atsakingas, rūpestingas. Visuomet paklausia, kaip jaučiasi pacientas, ar nėra kitų simptomų, rekomenduoja tyrimams jeigu jų reikia. Pavyzdys kitiems gydytojams!

 • Nuostabus gydytojas. Pagaliau pas gydytoja einu su dziaugsmu

 • Tik geri žodžiai!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Almantas Norkus?

Almantas Norkus turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09670. Licencija galioja nuo 2007-07-13.

Kaip žmonės vertina Almanto Norkus darbą?

17 žmonių įvertino Almantą Norkus. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.