Almantas Makselis

4.7 (23 įvertinimai)

Apie Almantą Makselį

Almantas Makselis turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Almanto Makselio licencijos numeris yra MPL-09544, licencija išduota 2007-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (23) 4.7

 • Gediminas

 • Gydytojui rupi tik juo nuomone, pacientas yra antram plane

 • Galimai Sekmadienis nekokia diena daktarui, nes buvo grubus, mazai komentavo, paklausus ka rokemenduotu daryti, kilnodamas peciais atkirto,kad tai mano pasirinkimas,bet vis delto nesulaukes ka renkuosi daryti, ime ir atliko tai ka jis pats nusprende. Ir uz paslauga kuri manau buvo butina( ikritusi blakstiena i aki, nuo kurios akis persti, asaroja, niežti) ivertino kaip nebutina ir teko susimoketi nemaza pinigu suma. Nerekomduoju.

 • Dareme akies oracija.Tokio nuoširdaus ir rūpestingo gydytojo dar nebuvome sutikę.Ačiū!

 • labai rūpestingas ir demėsingas gydytojas.Daugiau tokių!

 • Puikus!

 • Nustebau cia neradusi sio gydytojo- gal blogai ieskojau. Likimas su juo suvede privacioje klinikoje. Labai santurus, paprastas, nedaug kalbantis, bet savo draba ismanantis gydytojas. Gyvenu su savo trumparegyste nuo septyneriu metu, nuolatos lankydavausi pas sios srities specialistus. Paskutinius keleta metu viena akis eme sunkiai priimti minkstaji lesi. Is pradziu atrode, kad jie brokuoti ar pan. Sis gydytojas spejo ir pataike- kalta akies obuolio deformacija. Tik is jo suzinojau apie gaminamus kietus lesius ir kad tai daro Santariskiu poliklinikoje. Kietas lesis mano regejima labai pakoregavo. Aciu siam gydytojui!

 • kadangi, esu jauna, 20 metu ir man itariamas policistinis kiausidziu sindromas, nusprendziau isbandyti kuo daugiau gydytoju, nes menesines lb nereguliarios, tenka laukti 60d o kartais ir 3 men, jei nevartoju hormoniniu tableciu. nepasakyciau, kad gydytoja profesionali, jei nezino, hormonu pavadinimu, jei net skydliaukes gydytoja santariskes, jai liepe ismokti, kokie hormoniniai tyrimai daromi tokiu atveju... uzkiso vaistais puse metu, ir net anksciau neliepe pasirodyti...man pasirode nekompetentinga, sorry, gal kitiem lb pasiseke su sia gydytoja

 • Didelis Aciu.Nuostabiai gyditojai,puiki specialiste,nuostabus zmogus.Labai labai man padejo.DEKOJU JUMS

 • Gydytojas is Dievo Buciuoju Jam Jo auksines rankas ir nuosirdziai dekoju uz zmogiskumo ir profesionalumo Aciu Dievui uz tokio daktara Dabar mano akyte M A T O

 • Labai rūpestingas ir demėsingas gydytojas.

 • Labai dekoju daktarui uz supratinguma,nuosirduma ir profesionaluma. Labai gerbiu si taktara.

 • Didžiausia padėka ir rekomendacijos gydytojui Almantui! Profesionalus, konstruktyvus parenkant operacijos metodą ir išaiškint pačią eigą. O regėjimas tai wow! Stebuklas po kelių valandų kuo puikiausiai matyti be lęšių. Niekaip nesuprantu, kodėl to nepasidariau anksčiau. Beje, regis korekcijos operacija yra absoliučiai neskausminga!

 • Manau, kad tai aukštos kvalifikacijos gydytojas. Jis greitai ir, kaip man atrodo, kokybiškai atliko akies operaciją. Dėkoju Jam ir operacinės kolektyvui už operatyvumą ir dėmesį.

 • Labai malonus, profesionalus, savo srities specialistas. Rekomenduoju.

 • Šis gydytojas daro stebuklus, išlikdamas kuklus, ramus, labai taktiškas ir profesionalus.

 • Profesionalus,nuostabus gydytojas ir puikus,šiltas žmogus.

 • aciu uz puikiai pavykusia operacija -akyte mato-demesinguma, takta, nuosirduma -sutinku su visais ankciau parasytais atsiliepimais tai gydytojas nuo dievo, sekmes JUMS, sveikatos ir bukite laimingas, nes laimingais darote kitus. Dar karta aciu uz kitos akytes puikiai pavykusia operacija. pagarbiai Irena.

 • Esu labai dėkingas gydytojui Makseliui už atliktą kataraktos operaciją. Puikus, nuoširdus žmogus. E.Bunevičius

 • Puikus, profesionalus gydytojas. Informatyviai paaiškino esamą situaciją ir atsakė į visus rūpimus klausimus.

 • Nuoširdi padėka gydytojui Almantui Makseliui už profesionalumą, kompetenciją ir labai malonų bendravimą. Esat vertas pačių gražiausių padėkos žodžių. Su pagarba V.B. Vilnius

 • Labai profesionalus gydytojas, tuo pačiu ir labai žmogiškas. Paaiškina, nuramina dėl ko susirūpinęs ateini, paaiškina alternatyvas, pateikia pasiūlymus ir patarimus. Paklaustas, išsamiai viską atsako. Tikrai puikus savo srities specialistas. REKOMENDUOJU.

 • Nuostabus gydytojas. Jo deka as dabar puikiai matau. Niekuom kitu nepasitikeciau. Aciu ir dideles sekmes gydytojui.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Almantas Makselis?

Almantas Makselis turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09544. Licencija galioja nuo 2007-06-29.

Kaip žmonės vertina Almanto Makselio darbą?

23 žmonės įvertino Almantą Makselį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.