Alma Albužienė

4.6 (11 įvertinimų)

Apie Almą Albužienę

Alma Albužienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Almos Albužienės licencijos numeris yra MPL-07479, licencija išduota 2005-09-16.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 4.6

 • Ši daktarė išties labai maloni ir supratinga, siekianti geriausio pacientui, labai vertinu pastangas, daugiau tokių gyditojų!

 • Labai gera gydytoja. Puikiai išmano savo darbą, rūpinasi pacientais, stengiasi visais įmanomais būdais atrasti problemą bei ją spręsti. Labai gera specialistė, maloniai bendrauja, atsako į visus rūpimus klausimus. Tik gaila, kad labai ilgai tenka laukti pas ją nuėjus, esu pralaukusi visą dieną.

 • Gydytojos bendravimas su patientais issaukianciai nemalonus ypac su zemesnio socialinio sluoksnio pacientais.Laukimo laikas gali issitesti iki keliu valandu.Gal tai ir viena geresniu gydytoju Kretingoje,bet didziulis susireiksminimas,kiekviena karta palieka labai slogius ispudzius.Mazo miestelio ,didybe susirgusi labai nemandagi,nepakanti gydytoja.

 • Gera daktarė

 • Nuostabi gydytoja. Jai rūpi žmonės. O tai svarbiausia. Daugiau tokių gydytojų.

 • dirba skubotai, negerbia pacientų, nesiskaito su žmonėmis

 • gyditoja gera,nuosirdi bet jos sesute tai tikra ragana,ji nori viska zinoti ir yra labai nemandagi, grubi toks zmogus negeli buti mediku.

 • Profesionale savo srityje.

 • Be galo rupestinga ir maloni gydytoja!!!!

 • Manau, puikiausia gydytoja Kretingoje

 • Labai nekompetetinga ,susireikšminusi.Višiškai nereaguoja į pacientą, arogantiška.Vaistus skyria iš oro,be jokių tyrimų,siuntimų pas specialistų reikia prasyty.zodIu neįsivaizduoju kodėl ją taip visi dievina,tikriausiai senjorai teina vaistų išrašyti

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Alma Albužienė?

Alma Albužienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07479. Licencija galioja nuo 2005-09-16.

Kaip žmonės vertina Almos Albužienės darbą?

11 žmonių įvertino Almą Albužienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.