Algirdas Sirvydis

5 (10 įvertinimų)

Apie Algirdą Sirvydį

Algirdas Sirvydis turi Šeimos gydytojo licenciją. Algirdo Sirvydio licencijos numeris yra MPL-21993, licencija išduota 2017-06-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 5

  • Visi gydytojai turėtų būti kaip šis jaunas, energingas, iškalbus gydytojas, mokėti sklandžiai ir išsamiai papasakoti apie paciento problemą, o jai reikia ir dar kartą ramiai be pykčio ir pagiežos pakartoti jai žmogus ne viską suprato iš pirmo karto, labai puikiai moka bendrauti ir su vaikais, vaikai jaučiasi kaip pilnaverčiai jo pacientai, visas dėmesys tik į vaiką, kuo daugiau tokių nuostabių ir gerų gydytojų, labai džiaugiuosi būdama jo pacientė ????

  • Labai nuostabus vizitas :)

  • Puikus gydytojas!

  • Labai NUOSTABUS , išmanantis gerai savo darbą ,gerbiantis savo pacientus.Daktaras nuo dievo .Sekmes jam.

  • Nuostabus gydytojas. Priima nustatytu laiku. Skiria reikiamus tyrimus, siunčia konsultuotis. Pats domisi naujovėmis ir reikiamas rekomenduoja. Dėmesingas, pagarbus, išklausantis problemas nuostabus Gydytojas Algirdas Sirvydis.

  • Nesistebiu, kad kartais tenka truputį palaukti priėmimo, nes pacientų pas gydytoją daug, ir tuo nesistebiu. Gydytojas Sirvydis kaip reta dėmesingas, konkretus, išklausantis, skiria tyrimus, paaiškina rezultatus, bendrauja su pacientu. Teko ir be registracijos ateiti, visada gydytojas išklausė, padėjo, davė nukreipimą. Didelis ačiū gydytojui!

  • Dukart buvau atėjusi be išankstinės registracijos (su ūmia liga), priėmė greitai. Iš karto skiria tyrimus, parenka gydymą. Išklausinėja, kas, kur, kaip, kodėl. Rūpinasi, klausia apie savijautą atėjus pakartotiniam vizitui. Gydytojas malonus ir atsakingas, džiaugiuosi turėdama tokį šeimos gydytoją.

  • Apie gyd. A. Sirvydį galiu pasakyti tik pačius geriausius ir šilčiausius žodžius. Einant pas mūsų šeimos gydytoją visada jaučiuosi laisvai, jokios įtampos ar jaudulio. Visada įėjus pamatai ramų, malonų, besišypsantį veidą. Su pacientu gali ir pajuokaut, nors laiko tikrai tam nelabai turi. Žodžiu, tai toks gydytojas, kokie turėtų būti visi medikai. Duok Dieve jam sveikatos, stiprybės ir kantrybės.

  • Nuostabus paprastas siltas zmogus,labai domisi problemomis isklauso stengiasi padeti.Daugiau tokiu jaunu nuostabiu daktaru sekmes jam.

  • Puikus gydytojas, džiaugiuosi, kad jis mūsų šeimos gydytojas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Algirdas Sirvydis?

Algirdas Sirvydis turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21993. Licencija galioja nuo 2017-06-30.

Kaip žmonės vertina Algirdo Sirvydio darbą?

10 žmonių įvertino Algirdą Sirvydį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.