Algirdas Šidlauskas

3.7 (9 įvertinimai)

Apie Algirdą Šidlauską

Algirdas Šidlauskas turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Algirdo Šidlausko licencijos numeris yra MPL-05729, licencija išduota 2004-12-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 3.7

  • Pries keleta metu mano akiu gydytoja rekomendavo profesoriu kataraktos operacijai. Patiko, kad gydytojas turi puiku jumoro jausma. Jis paklause,:"ka sita mergaite veikia pensininku skyriuje?" . Tai mane labai pralinksmino. Ruosiuos kitos akies operacijai. Negyvenu Lietuvoj. Bet bandysiu visais imanomais budais patekt pas ji.

  • Dėkoju daktarui Algirdui Šidlauskui už atliktą kataraktos operaciją už žmonišką gerumą ,nuoširdumą , ir didžiulį džiaugsmą suteikiant vilties , kad išoperavus antrąją akytę bus pilnavertis gyvenimas. Šis gydytojas yra atsidavęs savo profesijai. Būkite sveiki ir laimingi, kad galėtumėt padėti likimo nuskriaustiesiems. Ignalina Dangutė

  • Nuostabus žmogus,puikus savo srities specialista,širdingas AČIŪ

  • Labai puikus daktaras. Tėčiui atliko labai sudėtingą akies operaciją. Malonus, dalykiškas, profesionalus. Rekomenduoju. Ačiū daktare.

  • Geriausias okulistas Lietuvoje.

  • Puikus gydytojas, esame Jam labai dėkingi už dėmesį, profesionalumą.

  • Labai nemaloniai, nemandagiai bendravo. Buvo grubus. Paklausus, kodėl pablogėjo regėjimas po pirmos operacijos, pasiūlė pasižiūrėti į pasą.

  • TRAGEDIJA! Apsilankiau ir su lyg pirmais žodžiais norėjosi apsisukti. Pirmas klausimas: “kuo užsiimi gyvenime?” Ta prasme??? Ar to mes susirinkome? Atsakius darbų vadovas, klausimai tęsėsi: “Kieno vadovas? Duonos kepyklos?” Visiška nekompetencija, pakeltas tonas. Davė pasirašyti popierius, aš įpratęs viską skaityti, buvau apšauktas, kad juo nepasitikiu ir prieš pasirašant skaitau. Aiškinama, kad komplikuota katarakta atsirado nuo 12metų dėl uždegimo stipraus, atsako negali būti, čia tau įgimta.... Į jokius klausimus neatsakė, gynė lauk iš kabineto. Kalbėjo visada pakeltu tonu ir sarkastiškai, pašiepiančiai. Atvažiavau iš Klaipėdos ir teko laaabai nusivilti. Užregistravo operacijai lęšiuko keitimo, net nepasakęs ar tai padės, ar ne. Operaciją pas šį žmogų iš kart atšaukiau. Taupykite savo laiką važiuodami iš toli ir venkite... Beje, panelės jam labai patinka, viso vizito metu savo dviem praktikantėm negailėjo komplimentų, vietoj to, kad atsakytų į mano klausimus.

  • Mano vyras vizitu pas gydytoja liko nepatenkintas.Nesulauke is gydytojo zmogisko, supratingo bendravimo,vietoj to, buvo elgiamasi grubiai,netgi paprasytas kuo greiciau iseiti is kabineto,nes pasiteiravo,kaip naudoti israsytus vaistus. Norejo profesionalios pagalbos is girdeto gero specialisto,bet labai labai nusivyle.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Algirdas Šidlauskas?

Algirdas Šidlauskas turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05729. Licencija galioja nuo 2004-12-30.

Kaip žmonės vertina Algirdo Šidlausko darbą?

9 žmonės įvertino Algirdą Šidlauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.