Alė Dirmienė

5 (9 įvertinimai)

Apie Alę Dirmienę

Alė Dirmienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Alės Dirmienės licencijos numeris yra MPL-06095, licencija išduota 2005-01-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Superine daktaryte. Visada atsako i rupimus klausimus, visada pakonsultuoja. Pati paskambina psiklausti kaip sekasi gydytis. Rupestinga. Tik geriausi atsiliepimai.

  • Labai maloni, rūpestinga ir visada su nuotaika. Atsako į visus iškilusius klausimus.

  • Jeigu rimtesnė problema, visada pati paskambina ir net yra apsilankiusi, kai važiavo pro šalį, o ne pagal iškvietimą.

  • Puiki daktare,maloni lengvai bendrauja su seima .Vaikai ja taip pat bagalo myli ir ja dziaudiasi ,giria

  • Nuostabi gydytoja ir specialistė. Visada malonu su ja susitikti. Mano vaikai ją labai myli. Nepaprastai atsakinga ir kruopšti gydytoja. Tiktai bloga linkintys žmonės gali manyti kitaip. Nesame girdėję, kad mūsų vaikų gydytoja būtų ką nors "nugydžiusi" ar dar kaip nors pakenkusi. Linkime gydytojai sveikatos ir sėkmės.

  • Tai gydytoja, kuri puikiai elgiasi su vaikais, yra labai mandagi, savo darbą puikiai išmananti, labai puiki specialistė. Malonu pas tokią gydytoją vesti savo vaiką. Sėkmės Jai darbe.

  • Nuostabi gydytoja

  • Miela,gera specialiste,vaiku mylima! Siek tiek nuotaikos zmogus....

  • tai nuostabi,švelni,gera savo srities specialystė.Mano vaikai Jus labai myli ir noriai lankosi prireikus.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Alė Dirmienė?

Alė Dirmienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06095. Licencija galioja nuo 2005-01-21.

Kaip žmonės vertina Alės Dirmienės darbą?

9 žmonės įvertino Alę Dirmienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.