Aldona Burneikienė

2 (31 įvertinimas)

Apie Aldoną Burneikienę

Aldona Burneikienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Aldonos Burneikienės licencijos numeris yra MPL-01263, licencija išduota 2004-09-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (31) 2

 • Puiki gydytoja! Išklauso,pataria,pasiūlo.Reikalui ęsant,skambina į namus-teiraujasi kokia sveikata. GERŲ,SVEIKŲ ,MALONIŲ DIENŲ GYDYTOJAI!

 • Daktare tik pažiūrėjus gerke, puole saukti kad man covidas ir su sesele isvare is kabineto-sakydamos kad mum cia ligu nereikia, eik greiciau is cia!!!!! Baisu- ismete is kabineto kaip suni. Esu sukresta nuo tokio specialistu elgesio. O dar parase diagnozej, kad serga bendradarbiai. Man labai idomu is kur jinai traukia tokia informacija?! Jei kabinete as duok dieve isbuvau 1min?!

 • Vizitas buvo labai nemalonus, nors lankiausi pirmą kartą, tačiau jaučiausi kaltinama, kad atėjau be pagrindo. Labai nenorėjo pripažinti darbo traumos ir liepė seselei pakeisti įrašus kompiuteryje, bet seselei nepavyko to padaryti dėl išvadų, kurios buvo įvestos į sistemą iš respublikinės ligoninės iškarto po įvykio. Man pasirodė, kad šis faktas prisidėjo prie dar didesnio nepasitenkinimo, kadangi man buvo pasakyta, jog tokių radikulitininkų kaip aš pas daktarę pilna kiekvieną pirmadienį. Po to labai piktai rašė klaviatūra ir kažką murmėjo po nosimi. Man pasirodė, kad daktarė pikta ir pamiršusi savo profesijos esmę, dėl šios priežasties niekada nerekomenduočiau ir iškarto persirašiau pas kitą šeimos gydytoją.

 • Jei galite pas ką neiti, tai neikite, gydytoja vadintis ji neturi teisės. Ji negydo, ji tyčiojasi.

 • Abejočiau kompetencija :)

 • Lankiausi dar ketvirtą ir paskutinį kartą dėl galvos skausmo ir slogos – tai ne tik pradėjo burnotis ir burbėti, bet ir man sakė, kad nėra man slogos iš vis.

 • Per 1.5 mėnesio tris kartus sirgau angina su daktarės paskirtu gydymu, kol nenuėjau į mokamą polikliniką ir paskirtas gydymas suveikė.

 • Pirmi du apsilankymai:

 • Nerekomenduoju

 • Atėjus pasitikrinti sveikatos būklės pirmas klausimas buvo: "kuo skundžiatės". Kai pasakiau, kad lyg ir nieko, tiesiog norėčiau profilaktiškai pasidaryti tyrimus buvau nusiųstas į kitą padalinį. Taip ir dingsta noras eiti pas gydytojus. Paliko labai neigiamą įspūdį.

 • Šią gydytoją pažįstu daugiau nei 15 metų ir atsiliepimai apie jos kompetenciją vien tik neigiami. Gydytoja nemandagi, savo pažįstamus iki šių dienų užleidžia be eilės, laukia akivaizdžiai atlygio už busimą darbą. Ligas gydo atmestinai, iniciatyvos pati nerodo, o jeigu domiesi, kodėl kas ir kaip, tai dar rodo nepasitenkinimą. Niekam nerekomenduočiau, ir gerai, kad pagaliau ją pakeitėme. Gydytoja ne pagal pašaukimą, deja.

 • Tikriausiai nemaloniausias kada nors buvęs apsilankymas. Visų pirma - registruodamasi internetu parašiau keletą mane kamuojančių problemų. Atėjus į kabinetą, ji per 3 min. sutvarkė siuntimą dėl vienos iš problemų, pakišo ji man. Pasakiau jai, kad dar turiu problemų, o ji man atrėžė "reikėjo anksčiau sakyti, nes ji jau uždarė mano elektroninė kortelę ir nieko padaryti nebegali". Atsakius jai, kad registruodamasi surašiau visas problemas, suprato, kad taip lengvai manęs neišspirs, tad teko vėl paspausti ant mano kortelės. Pasakius kankinančias problemas, nepasiūlė nieko papildomo, reikėjo kamantinėti. Visą laiką buvo nemandagi. Išrašiusi vaistų net nepasakė, kaip juos gerti ir kiek laiko. Tik išėjusi pagalvojau, kad tikriausiai tikėjosi kažko daugiau iš manęs... Galvoju parašyti skundą į ligoninę ir tikrai persiregistruoti. Tokie gydytojai juodina savo profesiją. Labai apmaudu.

 • Gydytoja tikras siaubas! Nenorėjo net duoti nedarbingumo susirgus. Labai nemandagi ir nemaloni. Tikrai daugiau pas ją neisiu. Papuoliau atsitiktinai, nes mano šeimos gydytoja atostogauja.

 • Gydytojo profesija – viena atsakingiausių, reikalaujanti pašaukimo, tolerancijos bei pasiaukojimo... Deja, gydytoja tikrai nesupranta kokį darbą dirba...

 • Nemaloni gydytoja, nenori konsultuoti ir stengiasi kuo greičiau atsikratyti, kad tik nereikėtų ko nors daryti. Problemas parašytas registruojantis internetu pavadino litanija ir net neskaitė. Ko nepaklausi, to negausi. Bendrauja piktai.

 • REKOMNSUJI!!!???????? Irgi nesuprantu kodel tiek neigiamu atsiliepimu. Bet iš pradžių rašiau bloga atsiliepimą apie savo vaiku giditoia Ir tik dėl įdomumo čia usukau. Gydytoja visada prims jaj nėra net numeriui Pati daktarė maloni, racionali, atsakingai apziuri, isigilina i situacija, siuncia specialistams, aš patį labai patenkinta.

 • Esu švelniai tariant apšąlusi, kokia neprofesionali ir šlykšti gydytoja. Nesugebėjo nustatyti ligos, nors kraujo rodikliai ją aiškiai rodė. Pati privačiai išsityriau, kiti gydytojai patvirtino ligą ir skyrė gydymą, tačiau vėliau paprašius Aldonos siuntimo vėl pasitikrinti sveikatą, ji nesutiko jo išrašyti, nes vis tiek buvo įsitikinusi, kad mano kraujas geras... Negana to, ji žinojo, kad laukiuosi, ir leido sau šlykščiai rėkti į ragelį. Jei patekote pas šią gydytoją, bėkit kaip įmanoma toliau.

 • Labai blogai! Laukiau 2 sav. gydytojos skambučio tam, kad man pasiūlytų atvykti pas ją gyvai, kad užrašytų pas kitą specialistą, nors konsultacija ir nukreipimas turėjo būti telefonu! Mano laiko gaišimas, sveikatos klausimu. Pokalbis labai nemalonus, arogantiškas, labai nekompetetinga... apmaudu.

 • Centro poliklinikai turėtų būti gėda turėti tokią gydytoją. Absoliutus pagarbos, empatijos nebuvimas, darbo neišmanymas.

 • Toks asmuo pagal bendravima labiau tiktų karvių melžimui, bet tikrai ne kontaktui su žmonėmis.

 • Tai ne tik pati nemaloniausia sutikta gydytoja gyvenime, bet galbūt išvis pats nemaloniausias sutiktas žmogus pasaulyje.

 • Neįtikėtinai akiplėšiška gydytoja. Kaltino, jog gaištu jos laiką, žemino, į visus klausimus atsakinėjo su arogancija.

 • Labai nemaloni gydytoja, grubiai kalba ir ne tik neatsako į klausimus, bet aiškina, kad ji neturi laiko atidarinėti e-sveikatos ir žiūrėti tyrimų atsakymų, kuriuos profilaktiškai pasidariau privačiai. Kai kurie rodikliai buvo iš tiesų blogi. Tada bandė mane įtikinti, kad viskas normos ribose net nepažiūrėjusi tų tyrimų rezultatų. Džiugu, kad bent siuntimo išprašiau. Siūlau apeiti iš toli tokią gydytoją.

 • Visiškai nerekomenduoju. Gydytoja nesigilina į problemas, nori kuo greičiau pabaigti savo darbą ir atsikratyti pacientu. Bendravimas nemalonus, nelabai kažką paaiškina, į įvairius neraminančius tyrimų rezultatus numoja ranka ir sako, kad neverta rūpintis. Dėl tokių patirčių tik dar labiau nusivyliau gydymo įstaigomis bei pačiais gydytojais.

 • Greitai ir tiksliai diagnozuoja Nėra

 • Be galo atsidavusi savo darbui, rūpestinga, paguodžianti, labai supranta, kuo sergi.

 • Maloniai bendraujanti, rūpestinga, atsidavusi savo darbui gydytoja

 • Miela, supratinga, labai puikiai diagnozuoja, aiškiai nusako situaciją.

 • Labai dėmesinga nuoširdi ir rūpestinga gydytoja. Dėkoju ir žemai lenkiuosi.

 • Nesuprantu kodel tiek neigiamu atsiliepimu. Gydytoja maloni, racionali, atsakingai apziuri, isigilina i situacija, siuncia specialistams. Rekomenduoju

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aldona Burneikienė?

Aldona Burneikienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01263. Licencija galioja nuo 2004-09-01.

Kaip žmonės vertina Aldonos Burneikienės darbą?

31 žmogus įvertino Aldoną Burneikienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.