Žydrūnė Karaliūtė

5 (9 įvertinimai)

Apie Žydrūnę Karaliūtę

Žydrūnė Karaliūtė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Žydrūnės Karaliūtės licencijos numeris yra MPL-10781, licencija išduota 2008-05-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Maloni gydytoja, atsakinga, žinanti savo darbą. Kompetetinga. Rekomendoju.

  • Puiki specialistė ir nuoširdus žmogus, Ačiū

  • Konkreti gydytoja. Pakliūti ilgos eilės, bet verta palaukti.

  • Super gydytoja! Išsamiai paaiškino atliekamos procedūros eigą, veiksmus ir pasekmes. Sėkmės Jums, miela gydytoja! Rekomenduoju Jus - 100%.

  • Nuostabi gydytoja. Maloni, viską paaiškina, savo srities specialistė. Daugiau nei prieš metus pas gyd. Ž. Karaliūtę pradėjo lankytis mano močiūtė, dabar vizitai yra nuolatiniai (diabetas, problemos su akimis) ir kiekvieną kartą važiuojame puikiai nusiteikusios, žinom, kad savo darbą atlieka tikra profesionalė ir tiesiog malonus žmogus. Ačiū gydytojai už jos darbą.

  • Kaip rusai sako "doktor ot boga". Ačiū Jums GYDYTOJA.

  • Gydytoja profesionali. Maloniai bendraujanti, paaiškina esamą situaciją ir tolimesnius sprendimus gydymui. Nesidrovi konsultuotis ir su kitais savo srities specialistais (nes kelios nuomonės visada geriau). Vienintelis minusas, kad ši gydytoja labai užimta, turi daug pacientų. Kitavertus, tai taip pat savotiškas rodiklis, kad pas gerą specialistą daug ir pacientų. Sėkmės šiai gydytojai darbuose.

  • Profesionali, labai atidi, maloniai bendraujanti,viską gerai paaiškina.Nuostabi gydytoja.

  • Gerb. DAKTARE. PAGARBA IR DĖKINGUMAS Jums už profesionalią pagalbą, gerą žodį, šypseną – ir visa tai – jau pasibaigus Jūsų darbo laikui. Tesaugo ir atlygina Jums geru Gerasis Likimas. Pagarbiai – Laima D.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Žydrūnė Karaliūtė?

Žydrūnė Karaliūtė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10781. Licencija galioja nuo 2008-05-13.

Kaip žmonės vertina Žydrūnės Karaliūtės darbą?

9 žmonės įvertino Žydrūnę Karaliūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.