Apie Vytautą Kvedarą

Vytautas Kvedaras turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Vytauto Kvedaro licencijos numeris yra MPL-01439, licencija išduota 2004-09-01.

Vytauto Kvedaro licencijos

Vytautas Kvedaras turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-01439
Spaudo Nr.: 26846
Įsakymo data: 2004-09-01
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-01438
Spaudo Nr.: 26846
Įsakymo data: 2004-09-01

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Būdamas po širdies šuntavimo operacijos sanatorijoje turėjau problemą su kvėpavimu (naktimis dusina ir truko oro). Kelis kartus atliktas patikrinimas echoskopu rodė palyginus nedaug skysčio plaučiuose. Nepaisant to chirurgas pasiūlė atlikti skysčio šalinimo procedūrą ir buvo labai teisus, kadangi skysčio buvo trys kartus daugiau. Tai galiu užtikrintai teigti kad jis yra profesionalus, savo darbą gerai išmanantis chirurgas. Labai dėkoju už pagalba. Gumiras Chaliulinas, Vilnius.

  • Isoperavo , kad net nebuvo prasti:) saunuolis

  • Tai profesionalus,geras specialistas.Viska paaiskina,nuramina,tai ir operacija ne taip baisi

  • labai puikus gydytojas turi auksines rankas paprastas nuosirdus zmogus labai gerai man atliko koju venu operacija antra diena po operacijos vaiksciojau nejutau jokio skausmo nors buvo 28 taskai

  • Savo darba ismano, kiek teko su juo susidurti. Tik man, kaip jautriam labai zmogui, truko nuosirdumo, Labai atsiprasau.

  • nuostabusgydytojas

  • Puikus gydytojas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vytautas Kvedaras?

Vytautas Kvedaras turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01439. Licencija galioja nuo 2004-09-01.

Kaip žmonės vertina Vytauto Kvedaro darbą?

7 žmonės įvertino Vytautą Kvedarą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.