Apie Vitalijus Eismontą

Vitalijus Eismontas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Vitalijus Eismonto licencijos numeris yra MPL-16907, licencija išduota 2011-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (26) 4.8

 • Tai vienas geriausių chirurgų, atliekančių stemplės išvaržos operacijas. Labai šiltas ir malonus daktaras. Ačiū jam už suteiktą viltį gyventi. Pagarbiai pacientė iš Palangos

 • Gydytojas labai arogantiskas. Apie profesine etika matau nieko negirdejes. Kritikuoja pacientu gyvenimo buda ir kisasi ten, kur nereikia. Zmogu is anksto pasmerkia mirciai.

 • Tik paguldytam ligoniui padare operacija,nebuvo padaryta ekoskopija, itare viena liga, o rado visai kita, kuri gydoma antibiotikais ir pan, o operacija atliekama tik siems nepadejus.

 • Man gydytojas patiko, mažai su juo bendravau, aišku, nebuvo labai rimtas tas mano susirgimas, bet tikrai labai normalus, malonus žmogus. Darė tokią mažytę operaciją nelabai jaukioje vietoje, labai gražiai viskas sugijo. Nemoku dalinti "dovanų", manau, jog tai yra įžeidimas žmogui įtarti, kad be papildomo atlygio jis dirbs blogai.

 • Labai puikus gydytojas! Dekingas už vėl įžiebtą svajonę gyventi...... AČIŪ

 • Labai geras, kompetentingas, rūpestingas, geranoriškas gydytojas, tik kažkodėl nesišypso...

 • labai puikus žmogus. rūpestingas. geras specialistas. operacija pavyko sėkmingai. ačiū jam.

 • Tik jo deka buvo atlikta labai reikalinga extra operacija (kiti gydytojai buvo uz pabandyma gydyt vaistais). Esam dekingi siam gydytojui. Be to ko klausem atsake i visus klausimus ir viska issaiskino. Aciu jam

 • Ryžtingas ir atsakingas chirurgas.Esu labai petenkintas-išgelbėjo nuo lentos

 • Labai nuostabi gydytoja, rūpestina. Aš, ir mano artimieji, buvome labai nustebę, gydytojas rūpestingumu ir profesonalumu, jei norite pilnaverčio gydymo, būtinai pasirinkite šią gydytoją.

 • Puikus profesionalas, puikios reakcijos, rūpestingas, išklausantis ligonį,nuoširdus ir jautrus žmogus,

 • Labai geras, bendraujantis, turintis gera humoro jausma gydytojas.

 • laikantis savo zodzio.operativus.

 • Savo amato asas !!!

 • labai geras ,saunus, puikus gydytojas. puikiai bendrauja ir labai rupestingas,tiesiog nei klaust nereikia viska issamiai papasakoja ir pataria. labai noriu jam padekoti...tik jo patarimu ir darbo deka siandiena as gyvenu visiskai kitoki gyvenima... aciu jam nuosirdziausias!

 • Labai geras gydytojas,viską paaiškina,išklauso ligonį,jautrus žmogus.Man operavo skydliaukę,operacija pavyko,jei reiktų dar ką operuoti rinkčiausi tik šį gydytoją.

 • Geras

 • Puikus specialistas. Tikrai labai profesionaliai atliko savo darba.

 • Nuostabus daktaras, tikras savo srities zinovas, profesionalas, pasitikime juo ir gydysimes tik pas ji, labai geras gydytojas, drasiai galiu rekomenduoti. Isgyde mano vyra, esam labai dekingi siam gydytojui. ACIU.

 • Profesionalus gydytojas, savo srities specialistas.

 • Puikus chirurgas, atliko man skrandžio mažinimo operaciją ir esu labai patenkinta rezultatu. Jau numečiau 64 kg svorio. Galiu tikrai rekomenduoti :)

 • Noriu padekoti Klaipedos universitetines ligonines Pilvo ir endokrinines skyriaus gydytojui Eismantui Vitalijui uz suteikta man gyvybe dar gyventi,nuosirdus aciu,taip pat visam personalui tariu dar karta aciu. Su pagarba Stase Jaseviciene-Telsiai

 • Rekomenduočiau šį gydytoją visiems ligoniams. Labai šiltas ir rūpestingas.

 • Puikus gydytojas, dėmesingas, bendraujantis. Tiksliai diagnozavo ligą, detaliai paaiškino ligos eigą. Rekomenduoju kreiptis.

 • Labai geras gydytojas, rekomenduoju esant bėdai kreiptis į jį.

 • Labai puikus gydytojas. Reta tokių. Ačiū už atliktą operaciją,rūpestį. Sėkmės!!!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vitalijus Eismontas?

Vitalijus Eismontas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-16907. Licencija galioja nuo 2011-06-29.

Kaip žmonės vertina Vitalijus Eismonto darbą?

26 žmonės įvertino Vitalijus Eismontą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.