Virginija Miklošienė

4.7 (14 įvertinimų)

Apie Virginiją Miklošienę

Virginija Miklošienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Virginijos Miklošienės licencijos numeris yra MPL-10641, licencija išduota 2008-02-06.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 4.7

 • Nuostabi gydytoja

 • Šauni, žemiška, išpašaukimo dirba savo darbą.

 • Ypatinga gydytoja,nuolat rupestingai apziuri,pakonsultuoja,pataria,nuramina.Visada priims,jei ko nezino pasidomes ir pan.Esame begalo patenkinti jos profesionalumu-tai gydytoja is pasaukimo :) Pati nuo pirmuju metu lankiaus ir likau,o dabar jau ir visa seima,mazylis ir draugai pas ja lankosi.Net su naujagimiu nepersirasem arciau kur,vazinejom is kito miesto.

 • Gydytojos bendravimo igudziai su vaikais ir senais zmonemis yra labai geri,taciau be kysio paskirti gydimo ji negali ar nenori.Kraujo privalomi tyrimai net serganciam vaikui nera daromi.Issikveisti i namus yra neimanoma ji buna labai nepatenkinta.

 • apie sia gydytoja galiu pasakyti tik gera,ji labai moka su vaikais pabendrauti,ir gerai rupinasi.vienintele gydytoja kuria galiu pasitiketi.pati nuo vaikystes gydziausi ir savo vaikus dabar pas sia daktare vedu.labai aciu jums daktare.

 • Gyd. V.Miklosiene isties gera gydytoja. Mes visa seima pas ja lankomes, esame labai patenkinti siuo specialistu. Komunikabili, uzjaucianti, suprantanti, visada patarianti, net ir ne darbo metu. Labai graziai bendraujanti su vaikais, tikra vaiku numyleta daktaryte. Aciu, kad ja turime.

 • Pati geriausia daktare, kuri gyde musu seima.Jokiu priekaistu.Jokiu.

 • jau 7 metai lankausi pas gydytoja ir labai džiaugiuosi, kad pas ją lankausi. Visada priima, visada nuramina, jei yra kokių rimtų bėdų. Aš džiaugiuosi, kad pas ją lankosi visa mano šeima.

 • Labi maloni, puikiai isgydo tiesiog super ;)

 • labai siltas zmogus,mokanti bendrauti su ligoniais,isklausanti,gera specialiste.

 • Labai rūpestinga ir maloni gydytoja, išmananti savo darbą. Visada, esant bėdai, gydytoja priims, nesvarbu kiek uzsiėmusi bebūtu. Lankausi pas ją jau 7 metai, ir negaliu nieko blogo pasakyti. Džiaugiuosi kad turim savo rajone tokią gydytoja.

 • Labai gera gydytoja, labai moka bendrauti su vaiku, vaikas noriai eina pas savo daktaryte :)

 • Labai nuostabi gydytoja, malonu bendrauti, visada gaunam reikiamą konsultaciją,net nedarbo metu. Ačiū.

 • Nerekomenduoju, nes bendravo nemandagiai, apatiškai, nesidomėjo sveikata, nutraukė pokalbį nespėjus pasiteirauti apie gydymo priemones, turėjau atklausyti moralą kodėl trukdau. Nemaloni patirtis.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Virginija Miklošienė?

Virginija Miklošienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10641. Licencija galioja nuo 2008-02-06.

Kaip žmonės vertina Virginijos Miklošienės darbą?

14 žmonių įvertino Virginiją Miklošienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.