Violeta Drejerienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Violetą Drejerienę

Violeta Drejerienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Violetos Drejerienės licencijos numeris yra MPL-11619, licencija išduota 2008-09-19.

Violetos Drejerienės licencijos

Violeta Drejerienė turi šias licencijas:

Gydytoja neonatologė
Licencijos Nr.: MPL-11578
Spaudo Nr.: 8855
Įsakymo data: 2008-09-19
Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-11619
Spaudo Nr.: 8855
Įsakymo data: 2008-09-19

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Gydytoja labai kompetentinga ir maloni, mūsų sūnelio problemą įvertino ir išsprendė puikiai. Tikrai rekomenduoju.

  • Gydytoja ramiai išklausė, nuramino ir aptarė veiksmų planą. Patiko, kad nėsiūlė jokios reklamos. Nepajutau jokios arogancijos apie kurią rašė kiti lankytojai. Moka elgtissu vaikais.

  • Nuostabi naujagymių gydytoja. Išsamiai atsako į visus klausimus, pataria ir prižiūri. Didžiausias ačiū už visą suteiktą pagalbą gerb. Violetai.

  • Rupestinga, maloni, patikima gydita .

  • Si gydytoja musu sunaus pediatra nuo pirmo menesio gyvenimo. Visada profesionali, rupestinga ir labai gerai bendrauja su vaikais. Neskiria antibiotiku bereikalu.

  • Gydytoja labai maloni ir rupestinga, viska kruopsciai apziuri, atidziai isklauso, neskyria nereikalingo gydymo. Gerai sutaria su vaikais. Tyrimu gausa ir kainos - tik turint draudima, galejom sau leisti lankytis sioje istaigoje. Kai kurie tyrimai skiriami net praktiskai be reikalo - "o gal ir ta, ir da ana paziuresim?"

  • Labai maloni ir graži moteris, puikiai sutaria su vaikais. Kartais tiesiog galėtų mažiau girtis garsiom savo pacientų pavardėm ir atidžiau skirt gydymą.

  • Daktarė sudaro malonų įspūdį

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Violeta Drejerienė?

Violeta Drejerienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11619. Licencija galioja nuo 2008-09-19.

Kaip žmonės vertina Violetos Drejerienės darbą?

8 žmonės įvertino Violetą Drejerienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.