Violeta Čalnerytė

4.7 (12 įvertinimų)

Apie Violetą Čalnerytę

Violeta Čalnerytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Violetos Čalnerytės licencijos numeris yra MPL-18278, licencija išduota 2013-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 4.7

 • Visuomet dėmesingai ir rimtai žiūri į pateiktus nusiskundimus, skiria tyrimus bei negaili patarimú. Atsako į visus užduodamus klausimus.

 • Esu labai dekinga siai profesionaliai gydytojai. I kiekviena nusiskundima ziuri rimtai, atidziai, skiria tyrimus.

 • Pati demesingiausia seimos gydytoja. Begalo atidi ir izvalgi.

 • Esu labai dėkinga šiai gydytojai už kruopštumą ir profesionalumą nėštumo priežiūros laikotarpiu. Dabar lankomės visa šeima tiek esant problemai, tiek profilaktiškai ir esame labai patenkinti - gydytoja pasižymi aukštu kompetencijos lygiu, analitiniu mąstymu, atidumu detalėms bei atsidavimu darbui. Visada paskiriami reikalingi tyrimai ir nuodugniai įvertinami rezultatai prieš parenkant gydymo strategiją. Ačiū gydytojai už išsamias konsultacijas ir rekomendacijas.

 • Profesionali, atidi gydytoja. Gilinasi į problemas ir jas sprendžia.

 • Vedu dažniausiai vaikus, ši daktarė viena iš tų, kuri stengiasi apžiūrėti visus galimus simptomus, ko nepraleisti. Aš patenkinta.

 • Gydymą paskyrė teisingą. Nepagailėjo laiko peržiūrėti ligos istoriją iš kitos gydymo įstaigos.

 • Puiki, atidi, gera ir profesionali gydytoja. Tik geriausi atsiliepimai.

 • Rekomenduojam šią pediatrę, nes vaikus apžiūri labai išsamiai, net su ausų prietaisu. Visuomet buvome pagydyti, kartais su tyrimais, kartais be, tačiau kai gydytoja patyrusi, tai turi turėti savo nuomonę.

 • Lankomes visa seima su vaikais, viskas puiku.

 • Labai dėmesinga gydytoja,lankausi pas ją pati ir vedu savo dukrą. Išklauso,įsigilina,išsamiai apžiūri,kiek tik tai įmanoma per tą laiką,kuris skirtas vienam pacientui.

 • Elementarios sveikatos pažymos į profesinę mokyklą neišrašo be kraujo tyrimų, kardiogramų ir siuntimų pas pas psichiatrus. Neadekvati.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Violeta Čalnerytė?

Violeta Čalnerytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18278. Licencija galioja nuo 2013-06-29.

Kaip žmonės vertina Violetos Čalnerytės darbą?

12 žmonių įvertino Violetą Čalnerytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.