Vilma Palinauskienė

3.7 (6 įvertinimai)

Apie Vilmą Palinauskienę

Vilma Palinauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Vilmos Palinauskienės licencijos numeris yra MPL-17610, licencija išduota 2012-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 3.7

  • Jau pirmo susitikimo metu pajutau Gerb. dr.Vilmos Palinauskienės atsakingumą savo darbui.????Ji pasiūlė eilę sveikatos patikrų nemokamai pagal programą.kuo ir buvau nustebinta...nes dauguma kartų būna kad kaip konvejeris į kabinetą ir sekantis kviečiamas. Nuoširdus dr Vilma jums ačiū ! rekomenduoju jus savo sūnui ir kelioms draugėms...tikėdamasi malonaus bendravimo ❤❤❤ todėl drąsiai rekomenduoju ir kitiems ...kam reikalingas gera šeimos daktaras...būkime visi sveiki ir laimingi.

  • LABAI SAUNI GYDYTOJA IR SESELE GERA

  • tai puiki daktaryte

  • Atidi, korektiška, rūpestinga.

  • Vos pirma karta atvykus pagal registruota laika gyvai konsultacijai mano ligos istorijos kortele nebuvo iskelta .atvykus neapziurejo ,pasake kad su manimi neturi kantrybes ir kad persirasyciau pas kita daktara.bendrai apibudinus tai atmestinai ziuri i savo pacientus ir aplaidziai dirba savo darba,vadovaujasi tik teorinemis ziniomis ir bendromis rekomendacijomis.jautiesi kaip atejes pas bloga vaistininka.tikrai nerekomenduoju niekam.kaip seimos daktaras neturi nei vienos savybes kad galetu dirbti toki darba su zmonemis,kur reikia atjautos,supratimo ir kartais tiesiog psichologijos mokslo pagrindu ne tik mediciniu ziniu.

  • Visiskai nerupi paciantas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vilma Palinauskienė?

Vilma Palinauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17610. Licencija galioja nuo 2012-06-29.

Kaip žmonės vertina Vilmos Palinauskienės darbą?

6 žmonės įvertino Vilmą Palinauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.