Vilija Tolutienė

5 (6 įvertinimai)

Apie Viliją Tolutienę

Vilija Tolutienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Vilijos Tolutienės licencijos numeris yra MPL-04046, licencija išduota 2004-11-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 5

  • Profesionali, išmintinga ir įžvalgi gydytoja! Teko lankytis Liremoje 2015 m Vasario pabaigoje. Skaudėjo ir perštėjo akį prieš kelionę į Australiją, teko skubiai lankytis pas šią gydytoją tiesiog atsitiktinai. Atliko tyrimus, po apžiūros pareiškė: tai susižalojote akį augalu? wow tikrai taip, įsidūriau su alijošiumi. Paskui priduria: matau randas susiformavęs, tai įvyko prieš kelias savaites? oh taip! po to išsakiau nuogąstavimus juk tolima kelionė laukia, kaip bus....ji nuramino, paaiškino kas nutiko, paskyrė vaistus, numatė kad infekcija gali pasikartoti (kas beje vėliau ir įvyko) galiausiai paklausė ar vykstu į Australiją mėnesiui? na taip...gal tai gydytoja su intuicjos dovana? o gal tiesiog stipri nuovoka ir logika. Išlydėjo mane palinkėdama sėkmės kelionėje. Aciū gydytojai Vilijai Tolutienei!

  • Normali gera gyditoja, tie žmonės kurie skundžiasi turbut galvojo kad ateina į masažo saloną, kad reikia lepinti ir glamonėti ir pagirti ateinančius. Gyditoja aiškina viską kaip profesionalė, mandagiai, normaliai, aišku-tai svarbiausia,

  • Tai ypatingas daktarė ir žmogus. Ji nemeluoja, kad suvartojus tam tikrus vaistus po savaitės ar mėnesio praregėsi. Ji taikė kompleksinį gydymą-šalia regėjimo stiprinimo patarė daryti pratimus akims, išmokti atsipalaiduoti, stengtis pašalinti įtampą ir kt. Labai apsiskaičiusi, išsilavinusi. Negrįšiu į akių kliniką, nes Tolutienė ne tik gydė vaistais, bet ir išmokė kaip galima stiprinti regėjimą pačiam. Ačiū.

  • Reto kruopstumo ir rupestingumo gydytoja. Vieno gaila, kad tokiu zmoniu tikrai mazai musu medicinos srityje. Aciu gydytojai uz rupesti ir grazinta regejima.

  • Kai prasidejo bedos su akiu uzdegimais tai mano paskutine viltis buvo aplankyti mokama klinika. Man pasiseke kad sutikau V.Tolutiene. Ji geriausia is visu gydytoju kurias man teko sutikti. Rupestinga, kruopsti, demesinga ir uzjaucianti. Aciu jai uz atgauta regejima, uz jos profesionaluma ir zmoniskuma.

  • Nuostabi gydytoja ir mane labai nustebino piktu zmoniu kiomentarai. Tokiu gydytoju reta. Ji zmogus kuris dirba is pasaukimo. Nuostabiai apziuri, svelni, kruopsti ir labai demesinga. Geda turetu buti tiems kurie raso visokias nesamones. Tolutiene yra tobula savo srities specialiste.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vilija Tolutienė?

Vilija Tolutienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04046. Licencija galioja nuo 2004-11-30.

Kaip žmonės vertina Vilijos Tolutienės darbą?

6 žmonės įvertino Viliją Tolutienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.