Apie Vidą Žemaitienę

Vida Žemaitienė turi Bendrosios praktikos slaugytojo licenciją. Vidos Žemaitienės licencijos numeris yra SPL-18448, licencija išduota 2002-10-06.

Vidos Žemaitienės licencijos

Vida Žemaitienė turi šias licencijas:

Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-18448
Spaudo Nr.: SL004506
Įsakymo data: 2002-10-06
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-09796
Spaudo Nr.: 6539
Įsakymo data: 2007-07-30

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 4.8

 • Labai gera, maloni gydytoja.

 • Gydytojos elgesys yra nepriimtinas, nenorėjo atlikti tyrimo, nors mano lyga yra chroninė ir reikalauja reguliariai atliktų tyrimų, mano nuomonę laukė atsidėkojimo arba tiesiog nenorėjo, kokių pagrindu neaišku. Pas tokia gydydoja tikrai nėra prasmės tiesiog lankytis.

 • Labai profesionali gydytoja, rūpestinga. Nors išrašo ir brangius receptus, bet gydymą taio daugiaunatūralų, homeopatinį. Labai švelni. Aciu labai siai gydytojai.

 • Rupestingas ir siltas bendravias - puse paciento sveikatos :) Sekmes ir sveikatos gydytojai Vidai

 • Pati geriausia musu daktare kokias tik teko sutikti! Labai stengesi mums padeti, duoda savo mobilu, kad galetume bet kada pasikonsultuoti telefonu del vaiku ligu. Labai siltas ir profesionalus zmogus! Niekada neisrasineja brangiu vaistu - DEKUI Jums daktare!

 • Konsultacijos tokios kokias ir įsivaizdavau. Nuoširdus pokalbis, galimybė išsikalbėti bei patarimai labai pagerina savijautą ir suteikia stiprybės. Nuostabi specialistė! :)

 • Labai profesionali,nuoširdi,protinga.Ir šiaip matosi,kad geras žmogus.Gydausi pas ją nuo vaikystės ir ji man labai patinka bei tinka.

 • Bendrauja tikrai labai šiltai ir draugiškai. Be galo maloni ir rūpestinga. Šiek tiek trūksta kompetencijos savoje srityje. Temperatūra laikėsi tris savaites, gydė viskuo iš eilės, nenukritus pasakė "nežinau, kas yra", tačiau nei papildomų tyrimų, nei kitų būdų ieškoti priežasčiai neieškojo.

 • Labai rupestinga ir gera savo srities specialiste

 • Tesiog fantastiška gydytoja, mane gydo nuo mažens, aišku buvo etapų kai jau suaugusi buvau persirašius pabandžius kitas gydytojas bet vistiek grįžau atgal pas ja, šiemet pagimdžiau dukra ir irgi tik pas ja užrašiau ja. Viska išklauso, i visus klausimus atsako, net buna kad tesiog kai kazka greitai reikia sužinoti tei per registratūra be registracijos jai galima paskambinti ir gauti atsakyma. Labai rūpestinga ir supratinga gydytoja! Aišku ne visada ji "idealioi" nuotaikoi, visi mes zmones o ir mediku apkrova šiais laikais nežmoniška. Bet ši gydytoja visada lieka profesionali ir rūpestinga. Rūpinasi kaip mama.

 • Nuostabi gydytoja. Visada maloni, geros nuotaikos, jos paskirtas gydymas visada pasiteisina.

 • Be problemų duodą siuntimus jei paprašai. Nieko neišmanatį gydytoja. Nustatė man nesąmoningą diagnozę, išrašė brangius vaistus, o galiausiai, nuėjus pas normalią gydytoją, pasirodė, kad pas mane užleistas tracheitas, nors tamsta Žemaitienė teigė visai ką kitą. Per ją mano liga buvo užleista, ir teko gerti antibiotikus. Na ir dar galėčiau pridurti, kad jos seselė Marija, yra baisiai nemaloni lėtapėdė.

 • Puikiai atlieka savo darba.

 • Dekojame gydytojai uz jos demesi, rupesti ir profesionaluma. Labai Jusu truks!

 • Pati geriausia mūsų šeimos daktarė, ji mus gydo jau 20 metų! Labai profesionalus ir nuoširdus žmogus! Niekada neišrašineja brangių vaistų, gydo daugiau natūraliais vaistais. DIDELIS DĖKUI Jums, daktare!

 • Si gydytoja maloni tada kada yra nepavargus :) labai gaila, kad issikrauscius i kita miesta teko persirasyti pas kita gydytoja. Perrasius vaika ir nuvykus pas naujaja gydytoja supratau, kad si gydytoja yra tikrai atidi savo maziesiems ligoniukams, visada mano vaika atidziai apziuredavo, paklausydavo, duodavo patarimu, nors ir viena menesi priaugome labai mazai, neliepe vaiko maitinti misineliais. Tikrai puiki gydytoja?

 • Kompetetinga, kantri, maloni gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Vida Žemaitienė?

Vida Žemaitienė turi Bendrosios praktikos slaugytojo licenciją. Licencijos Nr. SPL-18448. Licencija galioja nuo 2002-10-06.

Kaip žmonės vertina Vidos Žemaitienės darbą?

17 žmonių įvertino Vidą Žemaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.