Valdonė Sabaliauskienė

5 (12 įvertinimų)

Apie Valdonę Sabaliauskienę

Valdonė Sabaliauskienė turi Medicinos gydytojo licenciją. Valdonės Sabaliauskienės licencijos numeris yra MPL-16523, licencija išduota 2010-07-27.

Valdonės Sabaliauskienės licencijos

Valdonė Sabaliauskienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-20217
Spaudo Nr.: 30949
Įsakymo data: 2015-07-01
Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-16523
Spaudo Nr.: 30949
Įsakymo data: 2010-07-27

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Labai džiaugiuosi, kad turime tokia šeimos gydytojà. Nuoširdi apžiūra kiekvieno vizito metu, puikūs patarimai, visada maloni ir rūpestinga. Tik geriausi atsiliepimai.

 • Visada svajojau apie tokią šeimos gydytoją. Visada pasiekiama, operatyviai sprendžia iškilusias problemas. Supermalonus bendravimas, rūpinasi ir domisi pacientais. Jei būtų žaizda, kurios nepagydo vaistai, tai šią gydytoją būtų galima dėti ant žaizdos! :D Labai rekomenduoju visiems!

 • Šauni gydytoja. Labai rūpestinga, po apsilankymo savo iniciatyva susiekė ir pasidomėjo kaip jaučiausi. Rekomenduoju visiems. Nuostabi šeimos gydytoja

 • Labai draugiška, maloni gydytoja. Be galo rūpestinga, supratinga bei profesionali, atsako į rūpimus klausimus.

 • Nuostabi gydytoja. Galiu kreiptis betkuriuo metu. Visada atsako ir pataria. Visada pasiteirauja kaip sekasi sveikti. Rekomenduoju! Kad tariasi su kitais gydytojais nematau nieko blogo! kuo daugiau nuomuonių tuo geriau. Sėkmės dždiausios šiai Gydytojai.

 • Labai džiaugiamės visa šeima šia gydytoja. Labai maloni, pareiginga, atsakinga, protinga, ir kompetetinga gydytoja. Visada jaučiamės saugūs, nes esam tikri, kad sulauksime pagalbos pas šia daktarę. Didžiausios sėkmės Jums. ????

 • Viena geriausių šeimos gydytojų Lietuvoje. Tikrai visokeriopai padės dėl suaugusiųjų, bei vaikų ligų-problemų. Ačiū Gydytojai

 • Nuostabi gydytoja! Visada išsamiai konsultuoja, nuoširdžiai domisi iškilusia problema. Kruopšti ir atsakinga specialistė.

 • Nuostabi specialistė. Tai viena iš kelių gydytojų kuria nereikia nusivilti. Labai ja pasitikiu. Ir jaučiuosi niekada nepalikta bėdoje.

 • Puiki specialiste. Malonus ir profesionalus bendravimas.

 • Puiki gydytoja!!!!!

 • L.Šauni gydytoja. Labai gerai pataria ir skiria tikslingą gydymą. Džiugu girdėti, kad dar yra tokiu savo srities specialistų.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Valdonė Sabaliauskienė?

Valdonė Sabaliauskienė turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-16523. Licencija galioja nuo 2010-07-27.

Kaip žmonės vertina Valdonės Sabaliauskienės darbą?

12 žmonių įvertino Valdonę Sabaliauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.