Tatjana Murnikova

3.9 (11 įvertinimų)

Apie Tatjaną Murnikovą

Tatjana Murnikova turi Šeimos gydytojo licenciją. Tatjanos Murnikovos licencijos numeris yra MPL-00563, licencija išduota 2004-08-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 3.9

 • Puiki gydytoja. Rūpėstinga , maloni , gerai atlieka savo darbą, svarbiausia - išmano savo darbą . Visiškai pasitikiu šia gydytoja. Galiu pasakyti , kad man pasisekė.

 • Puiki rūpestinga gydytoja, galvojanti apie kitus, net ne darbo metu! Visada pasiruošusi padėti.

 • Puiki gydytoja. Paslaugi, konkreti ir viska puikiai isaiskinanti! Su dukryte esam labai patenkintos!

 • Mums teko lankytis. Tai labai maloni ir rūpestinga gyd.

 • Su sregančiu mažamečiu vaiku tenka laukti daugiau nei 1,5 val.

 • Gydytoja iš prigimties....

 • rupestinga.nuosirdi

 • Labai gera gydytoja

 • Tempia guma del neigalumo nustatymo,finale sutvarkius,nurodo klaidinga data,kad mazdaug ji savo darba atliko anksciau

 • Kūdikiui pirminiam primaitinimui pasiūlė paskaninti maistelį pridėtine druska. Gydytoja visada juodomis panagėmis ir netvarkingu manikiūru. Iš esmės, lyg ir daro, ką reikia, tačiau mums buvo nepriimtini 'atgyvenę' patarimai.

 • Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai, lankėmės kaip pas pavaduojančią: 1. prie durų niekas nekviečia, tokiu būdu prasėdėjom daugiau nei 15 min, o to to gavom barti 2. vaikui skaudėjo ausį, ji pašvietė aparatu ir liepė pašinti Optipax 3. Kadangi vaikas turi dažnas problemas su ausimis paprašius siuntimo pas LOR teko išklausyti pamokėlę, bet po geros diskusijos nors ir nepatenkinta davė siuntimą 4. Ko pasekoje (po nepilnos valandos patekus pas LOR) griežtai buvo uždraustas Optipac ir skubiai rašomi antibiotikai, nes ausies būgnelis, jau bet kada galėjo trūkti.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Tatjana Murnikova?

Tatjana Murnikova turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00563. Licencija galioja nuo 2004-08-13.

Kaip žmonės vertina Tatjanos Murnikovos darbą?

11 žmonių įvertino Tatjaną Murnikovą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.