Rūta Ulickienė

3.3 (7 įvertinimai)

Apie Rūtą Ulickienę

Rūta Ulickienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Rūtos Ulickienės licencijos numeris yra MPL-07313, licencija išduota 2005-08-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 3.3

  • Maloni ir profesionali gydytoja,mano problemas išsprendė.Siūlau kitiems pacientams apsilankyti pas šią gydytoją.

  • Nuoširdžiai noriu padėkoti gyd. Rūtai Ulickienei už profesionalumą, sėkmingą akių gydymą, šiltą bendravimą su pacientu taip pat išsamius atsakymus į rūpimus klausimus.

  • Profesionali, labai maloni gydytoja. Rekomenduoju.

  • Puiki,demesinga,atidi, nuosirdi. Likau labai patenkinta vizitais, o ju buvo ne vienas. Aciu jai.

  • Negaliu patikėti, jog šiuo sudėtingu karantino laikotarpiu gali būti tokie gydytojai, kada pacientui ir taip sunku atvykti į gydymo įstaigą, gauti siuntimą, laukti savo eilės! Labai arogantiška, pasipūtusi gydytoja. Skyrė 5 min. laiko, paprašiau, jog apžiūrėtų akių dugną, atsisakė, teigė, jog ligonių kasos apmoka tik už vieną problemą ir norint , kad apžiūrėtų akių dugną reikia antro siuntimo ir ateiti antrą kartą. Žodžiu profilaktiškai mano akių nepatikrino, nes jai nepriklauso pagal ligonių kasas, nors aplamai pas akių gydytoją buvau prieš tris metus. NIEKADA daugiau neičiau pas gydytoją Rūtą Ulickienę ir NEREKOMENDUOČIAU kitiems.

  • Karantino metu lankiausi optikos klinikoje Senoji Pelėda Vilniuje dėl dažnai pasirodančios akies kampe žemyn krentančios juodos dėmės. Čia mane nustebimo gydytojos Ulickienės kultūra su pacientais ir absurdiška diagnozė. Pirma sesutės buvau paprašyta sėstis ant kėdės, o gydytoja vartydama ligos istoriją sesutės užklausė, ar čia mokamos paslaugos, išsižiojau ir sakau, kad ne, aš turiu gydytojos el .siuntimą, tai ji staiga užvertė istoriją ir mane su sesute nusiuntė į registratūrą išsiaiškinti, ar kompiuteryje yra siuntimas. Grįžom į kabinetą ir vėl atsisėdau į kėdę. Sesutė uždėjo akinius ir pradėjo dėlioti stikliukus, cilindrus, bet būnant su apsauginę kauke stiklas staiga aprūko ir nieko nesimatė, pradėjau reguliuotis kaukę ir sakau, kad nieko nematau aprūko stiklai, tai tuoj gydytoja su pakeltu tonu pradėjo aiškinti kaip ji jau 12 val. su kauke dirba ir jei čia taip toliau darysiu tai aiškino, kad teks ateiti po karantino, iš mandagumo patylėjau. Pasitvarkiau kaukę užbaigėm elementarią procedūrą. Paskui išplėtė vyzdžius, patikrino ir sako gydytoja „viskas“. Sėdžiu, toliau laukiu, galvoju pasakys diagnozę, vaistų išrašys, o ji vėl sako „viskas“. Aš nesitikėdama tokio trumpo atsakymo sakau, tai ką man čia su akim viskas gerai? bet gi man ta juoda dėmė trukdo. O ji sakys, reik su ta dėme susigyventi. Bet atsisveikino labai maloniu balseliu. Šis vizitas kažkoks absurdas ir visiškai bereikšmis, tik gaila sugaišto laiko.

  • Mano manymu gydytoja pasirodė nekompentetinga, nes kai paklausiau apie savo akių pakitimus, man pasiųlė "pasigooglinti." Taip ir likau nieko nesupratusi.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rūta Ulickienė?

Rūta Ulickienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07313. Licencija galioja nuo 2005-08-08.

Kaip žmonės vertina Rūtos Ulickienės darbą?

7 žmonės įvertino Rūtą Ulickienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.