Romualda Šatienė

5 (9 įvertinimai)

Apie Romualdą Šatienę

Romualda Šatienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Romualdos Šatienės licencijos numeris yra MPL-05335, licencija išduota 2004-12-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Labai gera ir maloni daktare. Ir sesele labai gera ir maloni. Viskas gerai apžiurėjo vaika,viskas gerai paaiškino.

  • Gydytoja labai rupestinga, maloni ir rupinasi, kad pilnai isgytumete.

  • Šitą daktarę ♡ . Nuo vaikystės pas ją ir tik pas ją prižiūriu akis. Duok Dieve jai sveikatos ir ilgo amžiaus, kad ir savo būsimus vaikus pas ją galėčiau vesti. Daktarė visa širdimi stengiasi, kad akya būtų kuo sveikesnės.

  • Labai gera profesionali gydytoja

  • Matosi, kad gydytoja turi didelę patirtį, dirba tikrai profesionaliai. Įranga nauja, gera, laukti keletą mėnesių eilėse kol kas nereikia (kaip bus toliau matysim). O svarbiausia - ačiū Dievui, kad pagaliau poliklinikoj atsirado vaikų akių specialistas.

  • Labai gera specialistė, patikima, rūpestinga ir labai dėmesinga. Rekomenduoju visiems.

  • Gydytoja iš didžiosios raidės! pasirodo, tokių yra. Be galo rūpestinga, dėmesinga, atidi gydytoja. Žinoma, ir labai gera specialistė, puikiai išmananti savo sritį. Viską išsamiai aptaria, paaiškina, liepia skambinti jai asmeniškai, jei tik kiltų klausimų ar reikėtų skubios pagalbos. Labai labai gera specialistė ir nuostabus žmogus! beje, ir nebijanti pasakyti, kad jei tik pati kažko nebeži nos ar abejos, tai pati pasiūlys pasikonsultuoti su jos kolegomis. Visą gydymo procesą kontroliuojanti labai profesionaliai.

  • Patikima, rūpestinga ir labai dėmesinga gydytoja. Tikrai gera specialistė ir puikiai bendraujanti su pacientais (į darbą žiūri ne formaliai, o iš tiesų stengiasi rasti kuo geresnį gydymo metodą). Būtent toks turėtų būti tikras gydytojas!

  • Nuostabi gydytoja!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Romualda Šatienė?

Romualda Šatienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05335. Licencija galioja nuo 2004-12-24.

Kaip žmonės vertina Romualdos Šatienės darbą?

9 žmonės įvertino Romualdą Šatienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.