Apie Robertą Badarą

Robertas Badaras turi Gydytojo anesteziologo reanimatologo licenciją. Roberto Badaro licencijos numeris yra MPL-15205, licencija išduota 2009-06-29.

Roberto Badaro licencijos

Robertas Badaras turi šias licencijas:

Klinikinės toksikologijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-04419
Spaudo Nr.: 17288
Įsakymo data: 2004-12-09
Gydytojas anesteziologas reanimatologas
Licencijos Nr.: MPL-15205
Spaudo Nr.: 17288
Įsakymo data: 2009-06-29

Atsiliepimai ir įvertinimai (20) 5

 • Puikus gydytojas, kai tikrai reikia pagalbos -i padės. Kietas profesionalas.

 • Žmogus vertas daktaro vardo

 • Va čia tai žmogus, super! Visos ligos išsilaksto, kai jis ateina.

 • Super

 • Piuikus gydytojas, turi Dievo dovaną- tikras daktaras, kad daugiau tokių Lietuvoje.

 • labai geras daktaras

 • labai geres ir matosi didelis daktaras.

 • Labai puikus zmogus ir gydytojas,reta siais laikais tokiu kaip jis.Super daktariukas :)

 • Profesionalus ir gilus gydytojas. Suprantantis artimuosius, negailestingas ligai. Sėkmės JUms ir sveikatos. Dėkojame už pagalbą.

 • as kadangi moteris,tai visu pirma atkreipiau demesi,jog labai man jis grazus!mielas,ir lb supratingas,paprastas,lyg isgyvenes mano situacija,be zodziu supranta,as 5metus atgal gulejau,kai paskambinau konsultuotis del kito zmogaus,jis dar prisimine mane,nerealu,vasara lankiau tevuka,ir jis pora kart praejo pro mane,bet neisdrisau pasisveikinti,nebuvau tikra jog ten jis,bet vakare tevas pasake jog ten tikrai jis,grauzia sazine iki siol,nors turejau proga atsiprasyt,rekomenduociau kiekvienam!g.l per simpatiskas!

 • Ištrauke artima zmogu galima skaityti is ano pasaulio. Taktiskas, atsako i rupimus klausimus, nevinioja zodziu i vata.

 • Ka cia nusisnekat,jums cia gydytojas blogas??? "pasitaisot sveikata" ir rasinejat nesamones,profesionalus gydytojas..Jus pabandykit padirbti su priklausomybes turinciais zmonemis,ne kiekvienas,nors ir baiges mokslus puikiausiais ivertinimais,sugeba dirbti su siais ligoniais.

 • Labai geras gydytojas, profesionalus, tikrai neturiu ko jam prikist :)

 • Nuostabus gydytojas išgelbėjo gyvybę, be galo rūpestingas ir profesonalus. Dirba savo darbą. Man autoritetas.

 • Aš vis dar gyva, nes būtent šis žmogus su savo puikia komanda išgelbėjo man gyvybę, kai beveik nebebuvo šansų ir susimovė gydytojai kitoje ligoninėje. Žinau, kad jis daro viską, ką gali, kad padėtų. Ačiū.

 • Labai ačiū gydytojui, kuris traukia iš duobės mano mylimą žmogų. Tikrai puikus gydytojas. Čia daug kam kliūva jo arogancija. Man jis nepasirodė arogantiškas, greičiau - normaliai griežtas ir teisingas, nevyniojantis problemų į vatą. Reikia suprasti, kad su girtuokliais negalima utiti, utiutiu. Su vienu pijoku namuose sunku susitvarkyti, o kai jų skyriuje yra kelios dešimtys? Seilėtis su jais? Žodžiu, tikrai puikus gydytojas. Didelis ačiū jam.

 • Nuoširdus ačiū jums,daktare. Kęstutis

 • Buvau pas gydytoja pora kartu konsultuotis, patiko tik noretusi issamesniu atsakymu. Bet tikrai profesionalus gydytojas sako tiesiai sviesiai taip kaip yra. Rekomenduociua kitiems turintiems priklausobybiu...

 • Labai geras gydytojas, tikras profesionalas. Rekomenduoju visiems, kas turi problemų dėl priklausomybių. Mano atveju gydymas buvo superinis, net nesitikėjau, kad taip lengvai galėsiu išgyti. Žinoma reikia griežtai klausyti gydytojo nurodymų ir sąžiningai laikytis rekomendacijų. Dar kartą didelis AČiŪ šiam gydytojui. ŽIVILĖ

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Robertas Badaras?

Robertas Badaras turi Gydytojo anesteziologo reanimatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15205. Licencija galioja nuo 2009-06-29.

Kaip žmonės vertina Roberto Badaro darbą?

20 žmonių įvertino Robertą Badarą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.