Rita Gražienė

5 (14 įvertinimų)

Apie Ritą Gražienę

Rita Gražienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ritos Gražienės licencijos numeris yra MPL-09335, licencija išduota 2007-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Maloni, empatiška, rūpestinga, dalykiška gydytoja. Gera specialistė.

 • Puiki gydytoja. Suprantama, kad visko negali zinoti seimos gydytoja, bet visad israso siuntimus jei kas neaiskaus, kas manau yra logiska. Vedu pas ja ir sunu, visad priima jei reikia, neburba net jei daug zmoniu eileje. Labai maloni ir demesinga. Jokiu priekaistu jai neturiu

 • Puiki ,atsakinga labai gera specialistė

 • Kompetentinga

 • Tesiog gera daktare

 • Paskaičius atsiliepimus susidarė nuomonė, kad dauguma Jūsų vaikšto matomai pas kitą daktarę, nes Gražienė puiki daktarė. Pas ją lankomės abu su vyru ir abu esame patenkinti. Atėjus užtenka pasakyti nusiskundimus, iškart duoda siuntimus tolimiems tyrimams, niekada nelieka abejinga net menkiausiems nusiskundimams, tikrai rūpestinga ir maloni moteris.

 • Atidi, dalykiška, paslaugi.

 • Bendravimas sausas, dalykiskas. Labai saliska, su savo vertinimais, pamirsta jog gydytoja, o ne teiseja. Mazai zmogiskumo, kaip robotas. Nemato paciento, jo nuotaikos, jo problemu, gerai jei paskiria tyrimus ir remiasi bent jais.

 • Komunikabili gydytoja, visada išklauso, ir gaunu visus reikiamus siuntimus, ir viskas nemokamai. Visa šeima esame pas ją prisiregistravę. Sėkmės Jums gydytoja.

 • Jau keletą metų visa mano šeima lankosi pas gydytoją ir galiu tik pagirti už rūpestingumą ir gydymą.Gydytoja padaro ir tyrimus, ir siunčia pas specialistus ir tai daro visiškai nemokamai.

 • Na, kiek kartų ėjau pas šią gydytoją, tai ir išklausė mano nusiskundimus, ir siuntimus išdavė kur reikėjo, ir be jokių kyšių. Iš mano pusės - tik geriausi žodžiai jai.

 • šiaip tai Gražienė Rita yra šeimos gydytoja ir dantų netaiso.

 • labai maloni, profesionali gydytoja. atsako i visus iskilusius klausimus, visada pataria.

 • Puiki, rūpestinga daktarė, mokanti bendrauti su vaikais ir jų tėvais.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rita Gražienė?

Rita Gražienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09335. Licencija galioja nuo 2007-06-29.

Kaip žmonės vertina Ritos Gražienės darbą?

14 žmonių įvertino Ritą Gražienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.