Regina Staišiūnienė

5 (5 įvertinimai)

Apie Reginą Staišiūnienę

Regina Staišiūnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Reginos Staišiūnienės licencijos numeris yra MPL-10157, licencija išduota 2008-01-02.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 5

  • Dėmesinga, profesionali gydytoja

  • Didelis AČIŪ gydytojai, kuri gydė mane nuo mažens, o dabar gydo visą mano šeimą. Tikslios diagnozės, dėmesys pacientui, ilgametė patirtis. Nuostabi gydytoja!

  • Dave mob nr, kad galetumeme paskambinti bet kuriuo metu esant reikalui.

  • Puiki gydytoja, patyrusi profesionalė. Jautri ir nuoširdi. Ieško galimybių padėti pacientui net tuomet, kai gydytojai specialistai "stumdo" vienas kitam. Ačiū Jums Daktare!

  • Kalba mandagiai ir ramiai (jei neprieštarauji jos nuomonei ir per daug neskaitai Internete), išklauso, turi nemažai praktikos. Pyksta ant žmonių kurie domisi medicina sakydama- "prisiskaito Internete protinguoliai ir prisifilosofuoja. Gydyti reikia gydytojams." Senų pažiūrų- jei žmogus serga ir gydytoja nežino/nesupranta kuo, reiškia viską sutvarkys antibijotikai. Ir nebūtinai tinkami tie antibijotikai... Vaistus dažnai siūlo iš brangesnių.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Regina Staišiūnienė?

Regina Staišiūnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10157. Licencija galioja nuo 2008-01-02.

Kaip žmonės vertina Reginos Staišiūnienės darbą?

5 žmonės įvertino Reginą Staišiūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.