Regina Aleknavičiūtė

3.1 (15 įvertinimų)

Apie Reginą Aleknavičiūtę

Regina Aleknavičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Reginos Aleknavičiūtės licencijos numeris yra MPL-08628, licencija išduota 2006-09-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 3.1

 • Gydytoja kruopščiai ir atsakingai atlieka savo darbą. Visada sulaukiu visokeriopos pagalbos mamos priežiūros klausimais, o mamai jau 90 metų. Ačiū, Reginute, už nuoširdų darbą.

 • Auksciausio lygio gydytoja.Konkreti,demesinga,labai kruopsciai ir saziningai dirbanti savo darba.Jau seniai esu R.A.paciente ir tikrai nekeisciau i jokia kita!Galetu buti daugiau tokiu geru specialistu,o ne nukvakusiu "pensiu"kurios tik laukia kysiu ir peza nesamones.Daiva.A.

 • Iš 3-jų mano turėtų šiais laikais šeimos gydytojų ši gydytoja yra geriausia specialistė, nuolat sekanti naujoves. Pasiskundus atsiradusia sveikatos problema kvalifikuotai nustato priežastį, siunčia reikiamiems tyrimams ir paskiria tinkamą gydymą. Stebi kraujo tyrimų rezultatus ir pagal juos koreguoja vaistų dozes. Gaila to, kad gydytojai vizito metu daugiau laiko turi būti raštininkais ir neturi pakankamai laiko bendravimui su pacientu, nes už durų nuolat laukia papildomais talonėliais įterpti pacientai.

 • Maloni gydytoja,kai yra problema,visada priima ir be isankstines registracijos.ACIU RASA

 • Lankausi pas gydytoją jau 3 metai. Esu labai patenkintas gydytojos kompetencija. Siūlau paskatinti. Henrikas

 • Nuostabi daktare. Rupestinga,maloni.

 • tikrai rūpinasi žmogaus skundais, siunčia pas specialistus, domisi, ieško tikslios diagnozės, man labai padėjo Ačiū jai

 • galetu daugiau bendrauti su pacientu

 • Tikra tragedija. Jokios atsokomybes. Vyras kreipėsi dėl krūtinės skausmo. Net ne pažiūrėjo medicinos kortelėje jokių išrašų. Kad buvo gydymas. Ir tiesiog vėl po kurio laiko atsirado skausmas. Tik paklausė krutine, pulsą pamatavo. Ir viskas.... . Sakė sveikas, dirbti gali. Išsiuntė daryti EKG, vakare. Nors atėjo žmogus iš ryto. Jokio nedarbingumo. Baisiau negali būti, kaip yra gydomi pacientai. Ta pačia diena vyras įsirašė iš šitos poliklinikos, ėjo privačiai. Taip, buvo padaryti tyrimai, ir vyrui išrašė siuntimą į Santariskes dėl esamo skausmo, spazmų krūtinėje. Dar gydytojos Aleknaviciute buvo pridurta, kad ne darbingumas karantino metu yra apribojamas. Mat vyras tik dėl to atėjo. Baisu, neturiu žodžių!

 • Tikra tragedija. Suprantu, karantinas, dirba nuotoliniu būdu. Su tuo susitaikai ir nekreiptum dėmėsio. Betgi paskambino 1,5 val. vėliau nei skirtas laikas, o laikas buvo skirtas iš pat ryto. Tai kam tada aplamai nurodomas laikas registruojantis? Budėk visą dieną, kol tau teiksis paskambinti ir viskas. Paskambinusi metė klausimą - ko norėjote? Ką išrašyti? Ar aš turiu pasakyti? Tai kam man daktaras reikalingas?

 • Tragedija, ne gydytoja! Diagnoze ir vaistus skiria "ask google" pagalba... jau po reikalavimo isduoti siuntima skiepytis nuo Hepatito B, pasipiktinusi manes paklause: " O hepatitas b turi skiepa?!" Ir iniko tiesos ieskoti i google... bekit nuo tokios neatsisukdami!

 • pas šią šeimos gydytoją esu buvusi kelis kartus, mažai bendraujanti, atrodo lyg pasimetusi, nežino kokį gydymą skirti, išeini iš kabineto ir jautiesi taip lyg tave ką tik apžiūrėjo rezidentas/praktikantas, kuris tiksliai nežino ką daro, galvojantiems ar rinktis šią šeimos gygytoją - siūlau nesirinkti

 • Nerekomenduoju, nekomonikuoja su savo pacientu bei pats bendravimas...

 • Teko apsilanlyti pas šią gydytoją kaip pas budinčią - šeštadienį. Kelias dienas laikėsi ~38temp, absoliučiai prarastas balsas, skaudus kosulys. Likau kalta, jog atvykau šeštadienį ir tuo metu neturėjau darbo, mat bedarbė turi į valias laiko savarankiškai gydytis. Topinis klausimas - ko jūs norit iš manęs? Kokių vaistų reikia? Manau su tokiu bendravimu bei kompetencija gali padidėti bedarbių gretos.

 • So tokia gydytoja man teko pirmą kartą susidurti : nei ką nors paaiškina, nei ką nors klausia...Atvažiavau kaip pas budinčią gydytoją gripo epidemijos metu su baisiais skausmais ir temperatūra. Vienintelis klausimas buvo, tai kokių vaistų norite, kad išrašyčiau? Siaubas kažkoks. Gerai, kad nepaklausė, o tai ko jūs atėjot :) Pasakiau, kad išrašytų Tamiflu, ką ji ir padarė...Viskas :)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Regina Aleknavičiūtė?

Regina Aleknavičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08628. Licencija galioja nuo 2006-09-11.

Kaip žmonės vertina Reginos Aleknavičiūtės darbą?

15 žmonių įvertino Reginą Aleknavičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.