Rasa Liutkevičienė

5 (32 įvertinimai)

Apie Rasą Liutkevičienę

Rasa Liutkevičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Rasos Liutkevičienės licencijos numeris yra MPL-08348, licencija išduota 2006-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (32) 5

 • Nuostabi gydytoja. Rekomenduoju visiems.

 • Nuostabi gydytoja,nors dar labai jauna,taciau suzavejo rupestingumu ir gerumu, labai moka bendrauti su vaikais. Puiki.

 • sekmes tokiai jaunai ir taip profesionaliai dirbanciai gydytojai

 • geresnės daktarės turbūt tikrai nebuvau mečius.Tokia faina, maloni, rūpestinga. Ir tikrai matosi kad rūpi darbas, ir nepraleidžia visko pro pirštus. Kad daugiau tik tokių daktarų..;)

 • sužavėti

 • Maloniai bendraujantis žmogus, niekada nešaukiantis ant vaikų, manau tas ir svarbiausia bendraujant su vaikais, niekada neteko šiai gydytojai duoti kyšio, bendravimas nuo to nei kiek nepasikeitė...

 • Maloniai bendrauja, mėgsta pašmaikštauti, sukuria jaukią atmosferą

 • puiki gydytoja

 • Rūpestinga,supratinga maloniai bendraujanti gydytoja ,padėjo mūsų sūnui

 • Labai maloni ir nuosirdi gydytoja... Puikiai moka bendrauti su vaikais... Gydytoja is didziosios raides... Didelis aciu... :)

 • Labai profesionali,mokanti bendrauti,miela jauna gydytoja.

 • Labai gera gydytoja, siais laikais mazai tokiu yra, kurie saziningai atlieka savo darba . Pries tai teko lankytis privacioje klinikoje ir KMUK pas kita gydytoja,vaikui akys blogejo po -1 per metus ir klausiau ka galima butu padaryti kad pristabdyti nei viena neskyre net maksteliu sake nieko nepadarysi.O pradejus lankytis pas sita gydytoja ir skyrus vaikui maksteles regejimas nustojo blogejes.Gaila kad per velai pradejom lankytis pas sia gydytoja.

 • Puiku.

 • Tai nuoširdi, pasiaukojanti,suprantanti savo darbą gydytoja. Net ir išrašius iš stacionaro, nepalieka nežinomybėj, noriai konsultuoja, nesigaili savo laiko. Tai Gydytoja iš didžiosios raidės. Ačiū nuoširdus. Ir duok Dieve, kad Lietuvoj būtų daugiau tokių gydytojų.

 • Puiki gydytoja, savo srities žinovė. Operavo abi akis, viską atliko puikiai. Rekomenduoju visiems.

 • Liutkevičienė Rasa. Tai Gydytoja oftalmologe is didziosios raides. Dar daugiau - Talentas. Nuosirdi, puikiai ismananti savo darba ir visiskai profesionaliai ji atliekanti. Aciu! Su Pagarba Edmundas Kurtinaitis.

 • Labai profesionali gydytoja. Atliko akių vokų operaciją. Jau po 2 sav. matau ,kad idealu. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią gydytoją.Taip pat, labai malonus ir šiltas žmogus.

 • Gydytoja labai profesionali, nuoširdžiai bendraujanti. Ačiū jai už gydymą. Rekomenduoju ją visiems.

 • Nuostabi gydytoja! Nedaug esu tokių sutikus. Jau tik pamačius, pajaučiau gerą energiją, kuria ji spinduliavo. Ji atliko man vokų plastinę operaciją. Žiūrėjo į savo darbą ne tik kaip gydytoja, bet ir kaip supratinga moteris. Labai rūpestinga, švelni, maloni. Man, rytojaus dieną, pažvelgus į veidrodį, atrodė tarsi stebuklas-nebuvo jokių hematomų. Padėjo, aišku, genetika, bet ir gydytoja padarė viską, kad aš taip atrodyčiau. O, kad Lietuvoj būtų daugiau tokių gydytojų. Visiems rekomenduoju kreiptis į šią puikią gydytoją.

 • NUOSTABI Gydytoja!Is Didziosios raides!miela,supratinga,rupestinga.visada su sypsena.puikiai ismano savo darba.Rekomenduoju visiems.

 • Nuostabi gydytoja ir kas retai pasitaiko,nuostabus žmogus,100 proc. atliekantis savo darbą ir nuoširdžiai besigilinantis į problemą. Problemas sprendžianti,o ne jas kurianti,tikras pavyzdys savo kolegų tarpe.

 • Nuostabi gydytoja , esu labai dėkinga už atliktą akies voko operaciją

 • Labai profesionali. Rūpestinga, nuoširdi. Rekomenduoju.

 • Daktarė labai rūpestinga, kruopšti, jautri, meistriškai atlieka savo darba, gražiai bendrauja su asistuojančiais rezidentais, personalu, pacientu. Jaučiama pagarba kiekvienam šalia esančiam, vienodas dėmesys skiriamas kiekvienam pacientui (nepriklausomai nuo statuso ir piniginės storio). Labai esu dėkinga. Linkiu Jums, daktare Rasa, sveikatos ir kantrybės tolau dirbant Lietuvoje.

 • Puiki gydytoja. Su maža dukryte elgiasi švelniai, rūpestingai. Pas ją jauku ateiti, nuolat šypsosi, bendrauja kaip su pacientu, o ne kaip su gydytoju. Viską isaiskina, net kelis kartus paklausus to paties klausimo. Džiaugiuosi, kad atradome šią nuostabią oftalmologe!!!!!!!!!!

 • Nuostabi šilta daktare.. Paaiškino esama situacija

 • Nuostabi gydytoja, kompetetinga ir maloni. Jaučiausi operacijos metu priimtina, prižiūrėta. Bendravimas šiltas ir rūpestingas požiūris į pacientą. Tikrai rekomenduoju kiekvienam, kuris turi problemų.

 • Aukščiausio lygio profesionalė, esu be galo dėkinga docentei už puikiai atliktą akių vokų pašalinimo operaciją savo mamai. Bendravimas - 120%, mama po operacijos net mėlynių neturėjo. Buvo patinusi, bet laikėsi visų gydytojos nurodymų ir po savaitės grįžo į darbą. Jokių randų, atrodo 15 m. jaunesnė, viskas super. Po to ir aš tyriausi asmeniškai pas šią gydytoją - absoliučiai nenusileidžia profesionalumui, ištyrimas atliktas daugiau nei priklauso, tiesiog tokių gydytojų aš sutikus vienetais. Nuostabi, profesionali, žmogiška, maloni, jautri pacientui, rūpestinga...

 • Labai šiltai bendraujanti ir profesionali gydytoja. Padėjo net spendžiant kitas sveikatos problemas, nurodė kur kreiptis ir pan. Ačiū gydytojai!

 • Profesionalesnes gydytojos reikėtų paieškoti. Per metus tenka lankytis po keliskart, negaliu atsidziaugti teikiamu gydymu, apžiūra, konsultacijomis. Pagrinde, konsultacijos reikalingos 3metu mergaitei. Puikiai elgiasi su vaikais.

 • Labai sauni gydytoja. Lankemes su 2metuku mergyte

 • Puiki, profesionali, tiksli..... tik patys geriausi atsiliepimai !!!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Liutkevičienė?

Rasa Liutkevičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08348. Licencija galioja nuo 2006-07-01.

Kaip žmonės vertina Rasos Liutkevičienės darbą?

32 žmonės įvertino Rasą Liutkevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.