Rasa Čiurlionienė

2.3 (6 įvertinimai)

Apie Rasą Čiurlionienę

Rasa Čiurlionienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rasos Čiurlionienės licencijos numeris yra MPL-06091, licencija išduota 2005-01-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 2.3

  • Puiki ir kompetetinga daktarė. Nors retkarčiais šiek tiek pakelia balso toną, tai suprantama dėl krūvio, kuris tenka šių laikų medikams. Ji tiksliai diagnozavo mano ligą ir paskyrė tikslingą gydymą.

  • Rūpestinga ir atidi

  • Visiškai nekompetentinga gydytoja, leidžia sau kalbėti pakeltu tonu su visais, nemalonus žmogus visom prasmėm :-(.

  • Nemalni gydytoja, kalba pakeltu tonu, toks jausmas jog esi kaltas jog ten atėjai. Nepaskyrė jokio gydymo ir jokių rekomendacijų.

  • Čia ne gydytoja žmogus isterikas reksnys,ateini gyditis bet lieki kaltas kad sergi nesugeba net padaryti tyrimu,rėkia taip kad visas kolidorius dreba nuo riksmu,kaip toks žmogus gali rupintis kitu sveikata ne vieta jai tarp žmoniu.

  • Siaubas, o ne gydytoja! Visu pirma sedi kabinete susiraukus, nepatenkinta. Man nustate gripa ( be jokiu tyrimu), sakiau, jog skauda gerkle, bet jos net neapziurejo. Israse vaistus nuo gripo, Tamifu, pradejau gert, isgerus pora tableciu, labai pykino, vemiau, nutraukiau kursa. kiekviena diena man tik blogejo. Temperatura kyldavo po 4-5 kartus per para iki 40! Numust pavykdavo tik iki 38-38.5. Po keliu baisiu dienu, ir kai gerkle jau nepakenciamai skaudejo, kad net ir i ausis skausmas perejo, nuvykau pas budinti gydytoja(sekmadienis), padare tyrimus, o pasirodo jokio gripo - puliuojanti angina, didelis uzdegimas kraujyje. Tas dienas net valgyt negalejau del tokios aukstos temperaturos, pykinimo nuo vaistu, ir gerkles skausmo. Baisiai pikta, kad tokie zmones sedi poliklinikoje! Jiems negalima gydyt zmoniu! Tik pakenkt gali. Kam dirbt toki darba, kurio taip nemegsti. Kai uzeini i kabineta - jautiesi kaltas, jog atejai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Čiurlionienė?

Rasa Čiurlionienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06091. Licencija galioja nuo 2005-01-21.

Kaip žmonės vertina Rasos Čiurlionienės darbą?

6 žmonės įvertino Rasą Čiurlionienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 2.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.