Apie Pavel Elsakov

Pavel Elsakov turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Pavel Elsakov licencijos numeris yra MPL-08007, licencija išduota 2006-04-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 4.6

 • Nuostabus daktaras,maloniai bendrauja, tyrimą atliko greitai ir minimaliai skausmingai. Geras specialistas,viskas paaiškina,ji teikia rekomendacijas.

 • Sunku įvertinti gydytojo profesionalumą, kai sulaukiu atsakymo “nežinau, kas tau čia buvo, kreipkitės į šeimos daktarąâ€. Informavau, jog nukreipė būtent ji ir echoskopuotojas, nes jaučiu tai ir tai... Tačiau net nemanau, kad mano nusiskundimų buvo klausomąsi. Apskritai, toks įspūdis, kad sutrukdžiau tiek seselei, tiek pačiam daktarui. Procedūra nei paaiškino, nei komentavo, kas dabar vyksta, o apie kažkokį nuraminimą - kalbos nėra (man šis tyrimas buvo pirmą kartą). Džiaugiuosi tik dėl vieno - kad viskas buvo gana greitai, nekomfortabilu, bet pakenčiama. Rekomenduočiau nebijot. Tik antrą kartą pas šį daktarą neičiau.

 • Nerekomenduoju sio gydytojo, bendravo nemandagiai, tik pasisaipe is nusiskundimu. Po tyrimo nieko placiau nepaaiskino, liepe kreiptis i seimos gydytoja. Klausiau kaip del skrandzio skausmu, kurie ilga laika nepraeina irgi nukreipe pas seimos gydytoja.

 • Ačiū!

 • Dėl skrandžio tyrimo visiškai nebijojau, nes žinau, kad jis greitas. O dėl žarnyno tikrai gan stipriai prisibijojau, nors man tai buvo nebepirmaus kartas, ir žinau, ko tikėtis. Tačiau nepaisant to, kad tyrimas buvo daromas be nejautros ir to, kad mano žarnynas tikrai yra iš „sudėtingesnių atvejų“ – labai užsuktas – daktaras tyrimą atliko greitai ir minimaliai skausmingai. Tyrimo metu jaučiausi ramiai tiek dėl gerbiamojo daktaro profesionalumo, tiek dėl jo asmeninių savybių – ramaus, pagarbaus bendravimo su pacientais.

 • Endoskopiniai tyrimai tikrai yra vieni iš nemaloniausių. O daktaras man atliko tiek skrandžio (fibrogastroskopija), tiek pilną storojo žarnyno (kolonoskopija) tyrimą.

 • Nuostabus daktaras tyliu, raminančiu balsu.

 • Gydytojas paliko gera ispudi, maloniai bendrauja, isklauso i nusiskundimus, padrasina pries endoskopine skrandzio procedura ir ja atlieka labai profesionaliai ir greitai. gana lengvai pernesiau ta procedura....

 • Teko pirmą kartą gyvenime "ryti žarną" pas šį gydytoją. Procedūros prisibijojau, nors žinojau, kad ji pakankamai greita. Prieš procedūra gydytojas labai maloniai ir trumpai pabendravo, pašnekėjome tiek apie mano problemas, tiek apie su gydymu nesusijusius dalykus, kas numušė įtampą, keletą kartų net nusišypsojau. Procedūrą atliko labai greitai ir profesionaliai, o jos metu taip pat ramino ir maloniai kalbėjo. Tikrai rekomenduoju šį gydytoją, o neigiami komentarai man keisti - mano patirtis visai kitokia.

 • Puikus gydytojas ir visa komanda - sesutės, anesteziologė… Net nepajutau to, kas laikoma vienu bjauriausiu tyrimu - kolonoskopijos (nors bijojau tai labai). O prieš tai tas pats gydytojas darė gastroskopiją - greitai, sklandžiai. Ir, kas svarbu, visiškai nuramino prieš abu tyrimus, o priėmė net anksčiau (paskambino, kad kažkas išsibraukė, atsilaisvino laikas).

 • Nemaloni procedūra, bet labai žmogiškas priėmimas. Gydytojas nuramina, palaiko tyrimo metu. Taip pat maloni kartu dirbanti sesutė

 • Labai geras ir dėmesingas gydytojas. Tokia nemalonia procedurą (endonskopija) atliko profesionaliai ir labai greitai. Seselė irgi labai dėmesinga ir labai aiškiai paaiškino kaip kvepuoti kas irgi pagreitino visą procesą! Ačiū.

 • Labai geras daktaras. Superinis. Buvau pirma karta ir esu labai patenkinta. Jeigu dar kazkada tai reikes daryti endoskopija, tikrai vaziuosiu tik Pas Pavla.

 • Gydytojas buvo labai malonus, dėmesingas, pasidomėjo apie pasirengimą tiek fizinį, tiek psichologinį. Tyrimą atliko greitai bei kantriai, su malonia seselės pagalba. Labai palengvino ištverti tą pirmojo karto zondo rijimo baimę! Labai rekomenduoju!

 • Endoskopijos procedūra man buvo paskirta pirmą kartą, labai nerimavau, tačiau gydytojas ir seselė buvo labai malonūs, domėjosi ligos istorija, o prieš procedūrą tiksliai viską paaiškino. Pati procedūra buvo pakankamai greita, visos procedūros metu su manim bendravo, pasakydavo, ką daryti, kad būtų paprasčiau tiek jiems, tiek man. Taigi, abu specialistai tikrai empatiški, kantrūs ir profesionalūs! Palieku geriausias savo rekomendacijas. Ačiū!

 • Puikus specialistas. Nemalonią procedūrą (skrandžio echoskopija) atliko greitai, profesionaliai ir švelniai.

 • šaunus gydytojas, geranoriškas- rekomenduoju, ypač žinant su kokiom problemomis pas jį einame. Net ir nemaloniausia procedūra šio gydytojo vadovaujamos komandos dėka tampa nebaisi.

 • Geras, rūpestingas, mandagus gydytojas. Profesionaliai padarė endoskopiją. Maloniai bendravo. Seselė tai iš vis, kaip mamytė: "nesinervuokit, pagulėkit". Tikrai rekomenduoju gydytoją!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Pavel Elsakov?

Pavel Elsakov turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08007. Licencija galioja nuo 2006-04-14.

Kaip žmonės vertina Pavel Elsakov darbą?

18 žmonių įvertino Pavel Elsakov. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.