Apie Paulius Lizdenį

Paulius Lizdenis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Pauliaus Lizdenio licencijos numeris yra MPL-09659, licencija išduota 2007-07-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 4.8

 • Nuoširdus,draugiškas,paprastas,vertas tikro gydytojo vardo

 • Labai nuostabus chirurgas savo srities profesionalas, operacija atliko labai gerai. AČIŪ GYDYTOJUI!

 • Superinis gydytojas! Puikus specialistas.Profesionaliai atliko dvi sudėtigas operacijas.. Rekomenduoju 100% Pagarbiai,Ivaškevičius

 • Puikus specialistas! Empatiškas, kompetetingas, draugiškas, tikrai norintis padėti pacientui, nuraminantis. Rekomenduoju 100 %

 • Lygiai pries metus man operavo luzusi uodegikauli. Kai atejau labai bijojau,bet pabendravusi su gydytoju pajutau pasitikejima siuo puikiu,maloniu,rupestingu zmogumi. Dabar dziaugiuosi,nes mano problemos kaip nebuta. Nuosirdus ACIU gydytojui P.Lizdeniui ir anesteziologei A.Karbonskienei bei ju sauniai komandai.

 • Ištraukė, nes jau buvau tunelyje... Iš karto jį pamačius pajutau pasitikėjimą. Jaučiu didelį dėkingumą dabar. Sveikatos ir stiprybės jam pačiam.

 • Operavo hemorojų, atliko gerai viską. Bet buvau palikta likimo valioje, nieko neinformavo prieš operaciją, po operacijos irgi nesidomėjo, nesugebėjo išsamiai atsakyti į mano klausimus, neįspėjo, kad kraujavimas yra komplikacija (išraše parašė, kad išleidžia be komplikacijų), buvo jausmas, kad nori greičiau atsikratyti. Kyšio nedaviau. Konsultacijų metu iki operacijos dienos bendravo labai maloniai, operacijos dieną irgi maloniai, bet buvo nedėmėsingas. Šiaip rekomenduočiau, kas nori kokybės be jokių kyšių, bet tada prieš operaciją daug persiskaitykite literatūros, kad reikalingą pagrindinę informaciją žinotumėte patys:)

 • Labai malonus,dėmesingas, bendraujantis gydytojas, manau geras savo srities specialistas. Pooperaciniu laikotarpiu lankė ir domėjosi ligonio sveikata ir būkle. Nuoširdus ačiū.

 • Rekomenduoju 200%

 • Labai geras gydytojas. Profesionaliai atliktos trys operacijos. Aš vėl pasijutau pilnaverčiu žmogumi. Gydytojas rūpinasi ligoniu nuo operacijos pradžios iki išleidimo į namus. Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį gydytoją. Ačiū už suteiktą optimizmą, rūpestingumą ir profesionalumą.

 • Labai geras profesionalas chirurgas, maloniai bendraujantis, rūpestingas, ieškantis geriausio varianto pacientui pasveikti.

 • Buvau su mama, pakonsultavo, atliko savo darba puikiai aciu

 • Išmano savo darbą. Ačiū

 • Superinis! Supratingas, profesionalus, žmogiškas. Nei už konsultacijas, nei už operaciją pinigų nedaviau, atsiliepimai tik teigiami.

 • Atvykau pirmai konsultacijai. Normalus, netgi malonus bendravimas. Paskirtas dar susitikimas. Apie įspūdžius papasakosiu.

 • Tikiu, kad savo srities profesionalas geras, bet man vizitas paliko prastą įspūdį. Tikiu, kad pacientų daug, visi su panašiom problemomis ir pasikartojančiais (ne visada protingais ir į temą) klausimais, bet mano nuomone todėl ir esi profesionalas, kad išklausyti ir be pašaipėlių ir sarkazmo į juos atsakyti. Pacientas ne savo malonumui pas gydytoją lankosi, bet su konkrečiomis problemomis ir baimėmis. Kas dar blogai - šalia sėdintis rezidentas (?), kuris atkartoja bendravimo manierą - pavyzdys būsimam specialistui tikrai nekoks. Problema dėl kurios kreipiausi, atrodo, išspręsta. Be pykčio, linkiu sėkmės darbe.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Paulius Lizdenis?

Paulius Lizdenis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09659. Licencija galioja nuo 2007-07-13.

Kaip žmonės vertina Pauliaus Lizdenio darbą?

16 žmonių įvertino Paulius Lizdenį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.