Olga Maižienė

5 (6 įvertinimai)

Apie Olgą Maižienę

Olga Maižienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Olgos Maižienės licencijos numeris yra MPL-03302, licencija išduota 2004-11-10.

Olgos Maižienės licencijos

Olga Maižienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-15971
Spaudo Nr.: 19082
Įsakymo data: 2010-07-07
Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-03302
Spaudo Nr.: 19082
Įsakymo data: 2004-11-10

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 5

  • Teko lankytis tik keletą kartų, tačiau esu pilnai patenkintas gydytojos bendravimu ir profesionalumu. Dažniausiai ateidavau tik su peršalimu ir panašiom ligom, bet gydytoja visuomet paklausdavo ir bendrai apie savijautą, sveikatos būklę, skirdavo papildomus tyrimus. Esu labai patenkintas

  • Pas gydytoją lankausi jau virš 6 metų. Paprastai netenka laukti ilgiau, nei 15 min. Kadangi gydytoja priima taip pat ir vaikus, kartais tenka palaukti ilgiau, bet priežastys suprantamos, nes mamos visada turi daug klausimų :) Gydytoja kompetetinga, turinti sveiką humoro jausmą. Kas jo neturi, tiems matyt gydytoja atrodo arogantiška, bet čia jau pacientų problema. Aš visada iš gydytojos išeinu gerai nusiteikusi :) Visada išsamiai ištiria, pataria, išklauso, paskiria reikiamus tyrimus. Jei ieškot gydytojo, kuris jus ucimusins ir glostys, tai tuomet ieškokit kitur. O jei ieškot specialisto, kuris gydo ne iš akių žvilgsnio, o remdamasis tyrimais - tai rinkitės dr. O. Maižienę.

  • Nuostabi daktarė, viska išmananti. O kas apačioje rašo, kad nieko neišaiskina tai daug jūsų ateina, kad tik paklausinėt beleko ir išgirsti kaip iš vadovėlio visą info. Būkit malonūs, gerbkit gydytojus ir supraskit, kad jūsų daug tokiu, kad tik “pakalbint” papasakot apie visą savo gyvenimą, supraskit, kad per visą darbo dieną žmogus tiek prisiklauso ir atsako, kad kaikada tie klausimai būna ne vietoi ir ne laiku. Man viską išgydė ir paklausė ir atsakė ir surado. Ačiū.

  • Perėjau pas šią gydytoją iš privačios klinikos dėl neštumo. Tiesiog nebuvo kitos išeities nes privačioje klinikoje visuomet buvo didelės eilės ir mažai gydytojų kuomet vyko pertvarka. Esmė kad pasirinkau šią gydytoją nieko nežinodama bet nei kiek nesigailiu. Draugiška, supratinga, ir į klausimus atsako. Visuomet viską paaiškiną ir nežiūri kreivai jei galbūt iš to nežinojimo kažko ir kvailo paklausi. Esu labai patenkinta.

  • Labai kompetetinga, rupestinga daktare. Pamatanti sveikatos problemas, apie kurias net nebuciau uzsiminusi. Visada rekomenduojanti pasidaryti tyrimus pagal priklausancia programa. Dziaugiuosi kad turiu tokia daktaryte.

  • Labai rupestinga, atidi, svelni. Visada isklauso, pataria, nuosirdziai domisi, niekada nebuvo blogai nusiteikusi, visada pasiryzus pagelbeti, pakoncultuoti. Ispradziu ji buvo tik musu vaikelio gydytoja, o paskui ir mes su vyru pas ja persiraseme.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Olga Maižienė?

Olga Maižienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03302. Licencija galioja nuo 2004-11-10.

Kaip žmonės vertina Olgos Maižienės darbą?

6 žmonės įvertino Olgą Maižienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.