Apie Olegą Stungys

Olegas Stungys turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Olego Stungio licencijos numeris yra MPL-11500, licencija išduota 2008-08-18.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 3.8

  • Tikiuosi kad turės ir tiek kompetencijos kiek turi arogancijos.

  • Malonus ir profesionalus specialistas.

  • super specialistas,siauliose numeris 1.

  • Puikus gydytojas

  • Viskas normaliai, taciau noretusi daugiau laiko.

  • Nors pirmą kartą lankiausi pas šį gydytoją, tačiau nustebino jo geranoriškumas ir paslaugumas. Teko girdėti daug teigiamų atsiliepimų ir iš ligonių pusės. O tas, kas rašo neigiamus atsiliepimus, tai matyt todėl, kad ryte iš lovos išvirto "ne ant tos rankos". Gi kojos ko gero dar iš po vakarykščio neklausė. V.Z.

  • Labai malonus žmogus-daktaras, geras savo srities specialistas, malonu pas tokį gydytis.

  • Maloniai bendraujantis, mokantis isklausyti. Padares isvadas ligos, butinai patars.

  • Niekada niekam nerekomenduočiau tokio "gydytojo", grubus, įžūlus, nekompetentingas. Saugokite savo sveikatą ir gyvybę, aplenkite šitą žmogų.

  • Nepaaiškino diagnozės, tiesiog surašė ir tiek... Nieko tiksliai nepaaiškino kaip elgtis, užmiršo paiimt skrandžio bakteriją, nors prieš tyrymą prašiau, po tyrimo paklausiau kodėl nepaėmėt, sako jei nori kartojam tyrymą... Na visiškas absurdas... Sumokėjau milžinišką sumą, o išėjau taip ir nežinodama ar skrandį yra bakterija ar ne... Teko eiti į kitą įstaigą ir iš naujo kartoti tyrymą, kuris yra labai nemalonus, buvo rasta bakteriją, kurią išsigydžiau ir jaučiuosi puikiai

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Olegas Stungys?

Olegas Stungys turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11500. Licencija galioja nuo 2008-08-18.

Kaip žmonės vertina Olego Stungio darbą?

10 žmonių įvertino Olegą Stungys. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.