Nijolė Drazdienė

5 (11 įvertinimų)

Apie Nijolę Drazdienę

Nijolė Drazdienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Nijolės Drazdienės licencijos numeris yra MPL-13640, licencija išduota 2009-04-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • Negaliu nepalikti atsiliepimo apie šia nuostabia daktare. Prieš 40 metu ji man gelbėjo gyvybe, tai žinau iš mamos pasakojimo. Vėliau ja suradau ir apkabinau, visada to labai norejau. Ji šiltas ir šviesus žmogus, džiaugiuosi, kad man teko ja sutikti!

 • Gydytoja iš didžiosios raidės.

 • Jau ta saldi sypsenele jos... Nemaloni kazkokia moteris

 • Labai maloni gydytoja. Visada su sypsena. Buvome tik konsultacijoje su 1 menesio dukryte, bet viska papasakojo apie vaikucio prieziura nuo A iki Z. Konsultavo tikrai ilgai, kol visisaki neliko klausimu. Dabar reguliariai lankomes pas ja ir labai ja pasitikim. Atsitikus bedai net komandiruotes metu mums pagelbejo! Tokiu gydytoju nuosirdziai atliekanciu savo pareigas jau seniai sutikus nebuvau...

 • Su docente Drazdiene esu susidurusi tik vizitaciju metu,kai su mazyle gulejome ligonineje,bet ir is tu trumpu susitikimu supratau kad tai labai profesionalus specialistas.Ir labai siltas bei malonus zmogus.

 • Susipazinome su docente Antakalnio ligonineje, kai suneliui dare sirdies echiskopija. Tai ji ne tik echoskopavo, bet ir bambute pati dar karta sutvarke, be to - atsake i visus klausimus del atliktu tyrimu rezultatu (ko nepadare pries tai buvusi gydytoja). Be to, nuramino visais klausimais ir labai teigiamai nuteike. Ramiau pasidare - o to labai daznai reikia, ypac ka tik pagimdzius. Taigi, nors ir 15 min. pazintis, bet labai teigiama.

 • nu nezinau nezinau... kazkaip pasitikejimo nesukele.. kazkokia labai saldi.. gal cia man netiko, nes buvom nevilty, norejosi konkrecios ir aiskios kalbos. Atsiprasau, bet cia mano nuomone..

 • labai maloni gydytoja, kuo daugiau tokių atsidavusių savo darbui medikų

 • Nuostabus, šiltas ir malonus žmogus. Labai palaikė ir profesionaliai rūpinosi.

 • Kompetetinga, principinga daktare. Be to labai maloni. Toks ispudis, kad ne viska pasako.

 • Nuostabi gydytoja, puiki specialistė, žmogus į kurį malonu kreiptis, nes net sunkiausiu metu gydytoja moka nuraminti, išklauso, atsako į rūpimus klausimus.jei visi gydytojai būtų tokie, med.įstaigose tvyrotų ramesnė atmosfera ir ligoniukai greičiau sveiktų.ačiū šiai nuostabiai gydytojai už pagalbą.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Nijolė Drazdienė?

Nijolė Drazdienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13640. Licencija galioja nuo 2009-04-24.

Kaip žmonės vertina Nijolės Drazdienės darbą?

11 žmonių įvertino Nijolę Drazdienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.